Стартапи українських вишів долучились до Kyiv Tech Hub

Конференція є одним з ефективних майданчиків для пошуку іноземних інвесторів

Стартапи українських вишів долучились до Kyiv Tech Hub

Передові стартапи українських вишів долучилися до міжнародної конференції KYIV TECH HUB. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Конференція, що відбулась у Києві за польсько-української ініціативи Startup Bridge, є одним з ефективних майданчиків для пошуку іноземних інвесторів.

За словами першого заступника міністра освіти і науки Юрія Полюховича, цей майданчик було створено, зокрема, для посилення співпраці між Україною та Польщею.

«Тут молоді й талановиті інноватори можуть проявити себе та отримати можливості для розвитку своїх ідей», - Полюхович.

Так, учасники мали змогу представити свої проекти польським венчурним фондам, а також приватним й державним організаціям, відповідальним за грантове фінансування.

Участь у KYIV TECH HUB серед інших взяли цьогорічні фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій. Так, команда бізнес-інноваційного центру Львівської політехніки представила свій проект Plerdy – багатофункціональне рішення для поліпшення конверсії на сайтах. Перевагою розробки є великий набір інструментів, який дозволяє в онлайн режимі змінювати сайт.

Інші фіналісти – команда Чорноморського національного університету ім. Могили – демонстрували додаток HomeMappy. Він допоможе людям з вадами зору або інвалідністю легше знаходити потрібні речі в приміщеннях. Використовуючи камеру на пристрої, цей додаток розпізнає предмети та через голосовий супровід орієнтує власника в просторі.

Освіта.ua
03.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів