Україна отримала майже дві тисячі грантів Erasmus+

У межах програми всі учасники зможуть поїхати на навчання або стажування до європейського вишу

Україна отримала майже дві тисячі грантів Erasmus+

200 українських організацій спільно з більш як 270 європейськими партнерами отримали 2 тисячі 766 грантів для обмінів студентами та працівниками вишів. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

У межах Програми ЄС Еразмус+ усі учасники зможуть поїхати на навчання, практику, підвищення кваліфікації чи стажування до європейського або українського університету.

З усієї кількості місць, які отримали фінансування, 1142 гранти призначені для студентів, а 1624 – для працівників вишів.

Загалом обмін відбудеться у такій пропорції:

  • 839 грантів для навчання українських студентів, 303 – для європейських;
  • 931 грант для стажування або викладання працівників українських вишів, 693 – для європейських.

За результатами обмінів між студентами всі отримані бали будуть перезараховані українським університетом та внесені у додаток до диплому. Викладачам зарахують такий досвід як підвищення кваліфікації.

Переможцями від України стали заклади вищої освіти, наукові установи, громадські, приватні та державні організації з різних регіонів країни. Серед них найбільшу кількість проектів з мобільності виграли Київський національний університет ім. Шевченка, Львівський національний університет ім. Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Український католицький університет, Чернівецький національний університет ім. Федьковича, НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» та Національний університет «Києво-Могилянська академія».

До списку переможців також увійшли переміщені виші.

Найпопулярнішими країнами-партнерами для обмінів з Україною стали Німеччина, Великобританія, Польща, Італія та Франція.

Освіта.ua
02.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів