Тренінг для викладачів курсу «Соціальне підприємництво»

Відвідайте тренінг для викладачів закладів вищої освіти, присвячений курсу «Соціальне підприємництво»

Тренінг для викладачів курсу «Соціальне підприємництво»

16-17 листопада 2019 року в Києві відбудеться тренінг для викладачів українських закладів вищої освіти, які прагнуть викладати курс «Соціальне підприємництво». Тренінг відбудеться в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» за підтримки Європейського Союзу, який впроваджується БО «Український форум благодійників» спільно з сімома організаціями-партнерами з України, Латвії та Литви.

Учасники заходу отримають матеріали та інструменти для ефективного викладання дисципліни на бакалаврських або магістерських програмах. Також буде презентовано посібник, написаний спеціально для викладачів курсу «Соціальне підприємництво» колективом авторів, які мають досвід викладання такого курсу в Україні та за її межами.

Викладачі після тренінгу зможуть:

 • формулювати основні визначення, що стосуються тематики соціального підприємництва;
 • орієнтуватись у специфіці та функціональності соціального підприємництва та його впливу на державу, суспільство і громаду;
 • формулювати очікувані результати навчання для своїх курсів;
 • орієнтуватись у базовій українській та закордонній літературі з соціального підприємництва;
 • використовувати сучасні інструменти викладання;

Також всі учасники заходу отримають доступ до бази контактів соціальних підприємців та інших викладачів соціального підприємництва, що вже апробували курс «Соціальне підприємництво» у вишах України.

Тренери

 • Артем Корнецький, доктор філософії, доцент Українського католицького університету, розробник та викладач курсу «Соціальне підприємництво» в Університеті митної справи та фінансів, Українському католицькому університеті, Національному університеті «Київо-Могилянська академія» (НаУКМА).
 • Василь Назарук, програмний менеджер Western NIS Enterprise Fund, розробник та викладач курсу «Соціальне підприємництво» в НаУКМА.

Організатори тренінгу покривають витрати на дорогу, житло та харчування, враховуючи вимоги до учасників: до 16.11.2019 надіслати електронні копії квитків на транспортні послуги. У разі потреби учасникам буде надана інформаційна підтримка щодо ведення курсу після тренінгу.

Вимоги до учасників

 • викладацька посада на кафедрі українського закладу вищої освіти;
 • рекомендація на викладача від завідувача кафедри або декана У ВІЛЬНІЙ ФОРМІ з інформацією про те, що кафедра готова додати курс в робочі плани (БАЖАНО, але не обов’язково).
 • заповнити реєстраційну анкету.
 • до 16.11.2019 надіслати копії квитків, які засвідчують приїзд та від’їзд учасників.

Організатори зобов’язуються завчасного інформування потенційних учасників про результати відбору до 20 вересня 2019 р.

Заявки приймаються до 15 вересня 2019 року на пошту dmitro.gavriliuk@ufb.org.ua

ЗАРеЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
09.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів