Одеський медуніверситет захопили рейдери, - Супрун

За словами Уляни Супрун, університетом саботуються рішення Міністерства охорони здоров’я

Одеський медуніверситет захопили рейдери, - Супрун

Будівля Одеського національного медичного університету захоплена рейдерами. Про це у своєму Facebook написала в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

За її словами, університетом саботуються рішення Міністерства охорони здоров'я та уповноважених міністерством осіб, судами блокуються рішення про реорганізацію медичного університету, а студенти та викладачі вже шостий місяць не отримують стипендії та зарплати.

«Екс-ректор ОНМедУ Валерій Запорожан з сотнями тисяч доларів готівкою може дозволити собі затяжну боротьбу за «свій» університет. Корупціонери, які проплачують тітушок і адвокатів, які «організовують» необхідні рішення корумпованих суддів — це справжня реальність «вищої освіти». Заручниками таких людей є не лише студенти та співробітники, заручниками цих людей — є всі громадяни України», - пише Супрун.

Вона також повідомила, що Міністерству охорони здоров'я не дозволяють провести аудит роботи керівництва університету та незалежне тестування якості освіти студентів.

«Ми не відступимось у боротьбі за чесну і якісну медичну освіту. Правда і прогрес переможуть. Як би медичні феодали цьому не опирались, як би сильно вони не хотіли зберегти свої кабінети», - наголосила в.о. міністра охорони здоров’я.

Як відомо, 4 червня внаслідок сутичок біля Одеського національного медичного університету постраждали 28 людей. До відділку поліції було доставлено 51 особу.

Освіта.ua
04.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів