Внаслідок сутичок біля Одеського національного медичного університету постраждали 28 людей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.
В Одеському центрі екстреної медицини і медицини катастроф повідомили, що 26 осіб отримали медичну допомогу амбулаторно. Ще одного дорослого і одну дитину госпіталізували в стані середньої важкості.
У МОЗ повідомляють, що зранку 3 червня Наглядова рада в будівлі ректорату розпочала позачергове засідання щодо розгляду численних скарг від співробітників про вчинення тиску на них та незаконні звільнення, що відбуваються в університеті.
«За декілька годин після початку засідання до будівлі увірвались невідомі особи, які використовували сльозогінний газ і силовими методами зірвали засідання. Наразі Національна поліція затримала правопорушників та опитує інших учасників інциденту», - зазначають у відомстві.
МОЗ України вважає неприпустимим перешкоджання діяльності Наглядової ради ОНМедУ та незаконного використання для цього силових методів.
«Нагадаємо, що ОНМедУ досі захоплений прихильниками екс-ректора Валерія Запорожана, які перешкоджають уповноваженим особам здійснювати управління закладом. Такі протиправні дії прихильників колишнього ректора Валерія Запорожана призвели до катастрофічної ситуації в університеті з затримкою виплат стипендій та зарплат протягом уже п’ятьох місяців», - наголосили у Міністерстві охорони здоров’я.
За інформацією Головного управління Національної поліції в Одеській області, до поліції доставлено 51 особу. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередньо дії учасників конфлікту кваліфікуються за ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.




