МОН планує розвивати англійську у вишах

При МОН створено групу для визначення засад розвитку англійської мови у сфері вищої освіти

МОН планує розвивати англійську у вишах

При Міністерстві освіти і науки створено робочу групу для визначення концептуальних засад державної політики щодо розвитку англійської мови у сфері вищої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До складу групи включено представників МОН, Британської Ради, українських університетів тощо.

Планується, що до 01 листопада 2019 року робоча група розробить проект концептуальних засад державної політики щодо розвитку англійської мови у сфері вищої освіти.

Освіта.ua
24.05.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
чесно
Цікавому викладачу взагалі вся ця дурня не потрібна, він на курсах у 5 разів більше матиме та репетиторством, на фіга йому ці дурнуваті студенти у вузі і ця жебрацька зарплата, він що з глузду з’їхав витрачати свій час, щоб батрачити на якійсь вуз.
Мирослава
Для чесно: Браво!!! БРАВО!!!! ПІДТРИМУЮ
Коментувати
Катерина
На сьогоднішній день кожна друга дитина починаючи з 1-го класу ходить до репетитора. А чого ми платимо у школі зарплату вчителям анг. мови. Викладач у вузі поставить перед студентом свої вимоги по програмі МОН і знову почнуться хабарі, бо як не знали так і не знаємо , а оцінку в залікову книжку необхідно поставити. Я вважаю, що не вистачає котролю за навчанням. Якщо викладачь цікавий та вміє до себе розташувати студента то і дурень зможе.
Местный
Для Катерина: "викладачь"
чесно
Для Катерина: цікавому викладачу взагалі вся ця дурня не потрібна, він на курсах у 5 разів більше матиме та репетиторством, на фіга йому ці дурнуваті студенти у вузі і ця жебрацька зарплата, він що з глузду з’їхав витрачати свій час, щоб батрачити на якійсь вуз.
Witalina
Для Катерина: ВИ платите вчителям за репетиторство, ТОМУ, ЩО Ваші діти просто НЕ БАЖАЮТЬ ВЧИТИСЯ!!! НЕ виконують д.з., сидять у телефонах і т.д.
Коментувати
Катерина
Англійська мова є у кожному вищьому навчальному закладі. Якщо, діти віходять зі школи із знаннями англійської мови "0". тому що на нову теми виділяють один урок і навчаються далі. Тому, необхідно наладити вивчення анг. мови у школі то не буде проблем у вищих.
Лара
Для Катерина: Якщо при сучасному розвитку інтернету діти 0, то вони просто дебіли, і ніякий викладач тут не допоможе.
Коментувати
рехформаторы
Интересно. а где они найдут тех дураков, которые согласятся на зарплату 3 тыс. (чистыми) молодого преподавателя и 4,5 - кандидата читать в вузах. Народ посваливал, кто только мог на фирмы на 30 тыс. (в Киеве реальная зарплата, кто знает англ.), более шустрые пакуют чемоданы за рубеж. В вузах катастрофически не хватает преподавателей иностранного, в основном читают люди преклонного возраста.
Sabrina
Для рехформаторы: согласна на миллион процентов. Все упирается в денежку. Найти преподавателя в вузе в нашем областном центре, который бы ГОВОРИЛ на английском, нереально. Про акцент уже речь не идет. С другими иностранными языками ситуация просто ужасная. Эти лозунги Гриневич выкрикивает просто для имитации работы. А что можно сделать в вузе со студентами, которые пришли, не зная языка абсолютно. Единицы знающих язык статистику не меняют.
Коментувати