Набір до програми розвитку лідерства студентів

Британська Рада оголошує набір до Student Action - програми розвитку лідерських компетенцій студентів

Набір до програми розвитку лідерства студентів

Британська Рада в Україні оголошує набір студентів для участі у двомодульній програмі розвитку лідерських компетенцій. Програма Student Action допоможе учасникам зміцнити власні лідерські навички у реалізації соціальних ініціатив та освоїти інструменти впливу на якість вищої освіти у своєму університеті.

Однією з передумов реалізації реформи вищої освіти в Україні є розвиток лідерського потенціалу студентів та здобуття ними навичок зі створення ініціатив, спрямованих на підвищення ефективності та якості навчального процесу в університетах.

У Великій Британії студенти відіграють важливу роль в організації освітнього процесу. Їхня участь та вплив на покращення освіти та захисту прав студентів надзвичайно цінується. Враховуючи найкращі практики британської системи вищої освіти, Британська Рада в Україні сприяє розбудові студентського самоврядування та розвитку студентів-лідерів в Україні.

Програма розроблена Михайлом Винницьким (керівником Секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, викладачем НУ «Києво-Могилянська Академія», Львівської бізнес-школи УКУ та радником Міністра освіти і науки України).

Тренерами програми стануть: 

 • Тимур Демчук, керівник корпоративних програм KMBS, викладач політології у креативній академії «Майбутні», співзасновник KMA gift shop, KMArt Yard/Space, член президії Асоціації випускників НаУКМА;
 • Ірина Демчук, фандрейзер/менеджер з міжнародної підтримки та член проектних офісів у державних реформах, має досвід роботи у сферах в eHealth, централізовані закупівлі, медичні закупівлі України;
 • Андрій Рождественський, виконавчий директор «Центру лідерства УКУ», викладач Львівської бізнес-школи УКУ;
 • Тетяна Харченко, фандрейзерка UA: Суспільне, Восток-СОС та реформи екстреної медицини;
 • представники студентського самоврядування Нортумбрійського університету (Велика Британія).

Учасники програми дізнаються про:

 • роль студентів в забезпеченні якості вищої освіти;
 • інструменти впливу на якість освіти в університетах;
 • особливості ведення діалогу та співпраці студентів з адміністрацією закладу вищої освіти;
 • роль органів студентського самоврядування і студентських організацій;
 • успішний досвід реалізації соціальних ініціатив в Україні та Великій Британії.

Навчальна програма складається із двох модулів:

 • 21-22 червня 2019 року – м. Київ;
 • 5-6 липня 2019 року - м. Львів.

Участь у двох модулях програми обов’язкова.

Он-лайн заявки на участь приймаються до 05 травня 2019 року (до 23:59) за лінком.

До участі запрошуються особи віком від 18 років. Зареєструватись можна індивідуально або командою з двох-трьох осіб з одного закладу вищої освіти. Для реєстрації необхідно підготувати есе на тему «Ініціатива, яку я хочу впровадити в моєму університеті: чому і як», обсягом до двох сторінок А4. Результати відбору будуть повідомлені на вказані у заявці контактні електроні адреси не пізніше 24 травня 2019 року.

Британська Рада забезпечує проживання у двомісних номерах і харчування учасників протягом програми та компенсує транспортні витрати учасникам з інших міст. У разі виникнення запитань потрібно звертатися за електронною адресою UA_IHE@britishcouncil.org.ua, вказавши «Student Action» у темі електронного листа.

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей, яка сприяє дружньому діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах. Це робиться за допомогою позитивного внеску у Велику Британію та країни, з якими співпрацюємо, – змінюючи життя, створюючи можливості, налагоджуючи зв'язки та довіру. Організація працює в більш ніж 100 країнах світу у сферах мистецтва та культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства. Минулого року взаємодіяла з понад 75 мільйонами людей та охопила 758 мільйонів людей онлайн, трансляціями та публікаціями. З 1934 року є британською благодійною організацією, діяльність якої регулюється Королівською хартією і державними органами Великої Британії.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів