Зіркові магістри університету культури
PR

У КУК відбулося вручення дипломів та присвоєння ступеня вищої освіти «Магістр» випускникам вишу

Зіркові магістри університету культури

У Київському університеті культури відбулося вручення дипломів та присвоєння ступеня вищої освіти «Магістр» випускникам вишу.

Омріяні дипломи здобули студенти Кафедри державного управління і права, Кафедри музичного мистецтва, Кафедри журналістики та міжнародних відносин, Кафедри готельно-ресторанного бізнесу, Кафедри міжнародного туризму, Кафедри івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, Кафедри мистецтв, Кафедри кіно-, телемистецтва.

Розпочав урочисту церемонію ректор Київського університету культури Володимир Пилипів.

«Хочу поздоровити наших магістрів з випуском. Ви – наша гордість!

Багатьох я знаю ще з першого курсу та добре пам’ятаю, як цілеспрямовано ви  навчались, прагнули здобути диплом. Ті знання і навички, які отримали   у виші, неодмінно стануть вам у нагоді. Найкраще іще попереду!» – зазначив Володимир Пилипів.

Подарунком для випускників стала хореографічна композиція від студентів Кафедри мистецтв.

Своїх улюблених магістрантів привітали їх наставники – куратори, викладачі, завідувачі кафедр Університету культури. Вони побажали молоді нових звершень та реалізації задуманого, наснаги і впевненості, творчих злетів та професійних перемог.

Найщиріші побажання магістрам висловив Михайло Поплавський: «Радий вітати вас! Сьогодні історична епохальна подія в Університеті культури. Мені надзвичайно приємно бачити талановитих, креативних і перспективних випускників.

У вас розпочинається старт вашої зіркової кар’єри. Майте мету, наполегливість та реалізуйте свої здорові творчі амбіції на 100%. Ваша доля у ваших руках. Станьте успішними і щасливими українцями в незалежній новітній Україні!

Пам’ятайте свою Альма-матер і своїх викладачів. Ми вас любимо!»

Стильні магістерські мантії, вишукані сукні та елегантні костюми, фотозона, червона доріжка і безліч кульок – створювали справжню атмосферу свята, дарували прекрасний настрій та зворушливі емоції.

Магістри щиро дякували улюбленому професорсько-викладацькому складу та університету за найкращі студентські роки, родинну атмосферу і якісну престижну освіту.

Наприкінці свята випускники-магістри емоційно  і натхненно виконали гімн Київського університету культури.

Освіта.ua
06.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів