МОЗ втретє звільнило ректора НМУ Амосову

Причиною розірвання контракту є неусунення порушень у фінансово-господарській діяльності та відсутність на роботі

МОЗ втретє звільнило ректора НМУ Амосову

У зв’язку із невиконанням вимог Державної аудиторської служби Міністерство охорони здоров'я втретє розірвало контракт з ректором Національного медичного університету ім. Богомольця. Про це повідомили у прес-службі Міністерстві охорони здоров’я.

У міністерстві зазначили, що причиною розірвання контракту є неусунення порушень у фінансово-господарській діяльності та відсутність Амосової на робочому місці без поважної причини з 26 грудня по 8 січня.

У Міністерстві охорони здоров’я нагадують, що у березні 2016 року Держфінінспекція провела ревізію фінансово-господарської діяльності НМУ ім. Богомольця за період з 1 жовтня 2012 року по 1 грудня 2015. У результаті перевірки було виявлено низку грубих порушень, які Держфінінспекція зобов’язала усунути. Проте Катерина Амосова не виконала вимоги в повному обсязі.

За інформацією Мінохорониздоров’я, загальна сума збитків, нанесених державі через невиконання вимог Держфінінспекції ректором НМУ, складає понад 3 млн грн.

Наразі триває досудове розслідування прокуратури міста Києва за фактом розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації університету.

Освіта.ua
11.01.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
одни вопросы
Вопрос - почему Амосова до сих пор не сидит в тюрьме с конфискацией, почему прокуратура прикрывает ее уголовное дело о хищениях в крупных размерах, до каких пор феодализм и безнаказанность ректоров и гопкомпании будет процветать в вузах???
Witalina
Таке враження,що МОЗ не має більше чим займатися,як воювати з Амосовою,Факти розкрадання та нецільового використання бюджетних коштів керівниками адміністрації університету є у КОЖНОМУ університеті ,а тільки ніхто нкого не звільняє!!!
Тріска
Вона ж як Птаха Фенiкс оживає і повертається. І повертається.... Щоб знову повернутись. Незамінна совість і честь після вигнанця Москаленка.