В Україні проведуть конкурс з використання девайсів в освіті

В Україні відбудеться конкурс з використання власних мобільних пристроїв у навчанні

В Україні проведуть конкурс з використання девайсів в освіті

В Україні відбудеться конкурс з використання власних мобільних пристроїв у навчальному процесі. Про це повідомили в Інституті модернізації змісту освіти.

Метою конкурсу є використання у навчальному процесі сучасних «хмарних» та мобільних технологій, поширення практики залучення до навчального процесу власних мобільних пристроїв студентів і викладачів.

Конкурс базуватиметься на вивченні сучасних тенденцій впровадження технологій та розуміння трансформації освітнього простору, де за основу взято досвід впровадження технологій BYOE (bring your own everything) та «Перевернуте навчання» (flipped learning).

В Інституті модернізації змісту освіти зазначають, що особливістю проведення конкурсу є необхідність підтвердження на практиці власних проектів, а також реальна співпраця студентів та викладачів.

Конкурс відбудеться на базі Сумського державного університету.

Детальніше про конкурс

Освіта.ua
19.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Так
Некоторые педагоги уже успешно используют свой смартфон в учебном процессе. А если учитель готов на уроке каждому предоставить смартфон, то можно и со всеми детьми на уроке что-то разумное организовать. Организаторы конкурса живут в виртуальном пространстве и видели, какие телефоны у детей: смартфоны - не у всех!
Amicus
1 етап до 02.10.2018 - дякую за актуальні новини. Як завжди, майже вчасно. Класна ідея, думаю, що є багато ініціативних викладачів. Але уже пізно((((