МОЗ заявляє про захоплення Одеського медуніверситету

Невідомі особи захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця

МОЗ заявляє про захоплення Одеського медуніверситету

Міністерство охорони здоров'я повідомляє про рейдерське захоплення Одеського національного медичного університету. Відповідна заява оприлюднена на сайті відомства.

Зокрема, у Мінохорониздоров’я, посилаючись на інформацію в.о. ректора Одеського національного медичного університету Констянтина Аймедова, наголошують, що 10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу та не пускають працівників на робочі місця.

«Наразі особи, які захопили університет, звільняють працівників, передаючи накази через вхідні двері університету, та знищують офіційну документацію. Будівлю університету охороняють прихильники екс-ректора Валерія Запорожана, що унеможливлює доступ до закладу», - зазначають у відомстві.

У зв'язку з цим, у МОЗ України вважають неприпустимими такі дії осіб, які діють фактично в інтересах екс-ректора, та закликає працівників не виконувати незаконні накази та розпорядження.

«Також МОЗ України пов’язує ці події з тим, що саме сьогодні комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу МОЗ України з приводу незаконної реєстрації Юрія Сухіна керівником ОНМедУ», - йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров’я.

Освіта.ua
10.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Привоз
А Супрун цигани не вкрали, чи ворони ? Скільки ганьбитиме державу?? Урок для Мон -думайте!!
Сергей Лимонов
І це при воєнному стані в області !! Бардак у всьому і всюди ! Позорище на всю Європу
Правда
Как стыдно жить в этой недостране.
А хто
Для Правда: ...тебе тут тримає?
Коментувати
Олена
А поліції та прокуратури в цій державі нема??? Якесь чмо може заблокувати цілий університет і ніхто його за це не карає??? А МОЗ тільки "закликає працівників не виконувати незаконні накази та розпорядження"??? Як кажуть, no coments...
Вчитель
Для Олена: Їм просто не розповіли про позитивний валив НУШ на розвиток держави, От вони і ходять і нападають на медуніверситети. А так би послухали Гриневич і все змінилось.
Коментувати