МОН надало рекомендації з оформлення статутів вишів

Використання рекомендацій має полегшити процес затвердження статутів відомством

МОН надало рекомендації з оформлення статутів вишів

Міністерством освіти затверджені Методичні рекомендації з оформлення статутів закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Документ містить рекомендації та вимоги до змісту, яких мають дотримуватись заклади вищої освіти при підготовці статутів.

Зокрема, рекомендації містять поради щодо викладення тексту статуту, термінології та положень статуту, структури змісту статуту тощо.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що використання зазначених рекомендацій пришвидшить та полегшить процес затвердження статутів міністерством.

Освіта.ua
02.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
A що з того вийде, а повним рахунком НІЧОГО! ректори будть пітніти переписувати старі статути, копіювати і додавти дурню, аби протриматися на плаву, а студентів дедалі менше, виші вмирають на очах, престижу вищої освіти нема, недобросовісні ректори любою ціною возять хабарі чиновникам МОН за різні дозвільні папірці, лиш би їх супермаркети по торгівлі науковими ступенями, нікому не потрібними і дипломами для мертвих душ не пркикрили. Міністр обізнана, система гнила , державні гроші ідуть на вітер! однак жодного кроку не зробила щоб ліквідувати половина вишів, які себе дискредитували, не виконують ліцензійні вимоги, створюють ілюзію "успішності"... Натомість вартувало б відкрити на базі ще жевріючих ВНЗ і створити ПТУ із новітніми технологіями, випускати робітничі професії, яких бракує, іти в ногу із вимогами часу, а не тринькати гроші ВМФ