Членами НАЗЯВО виявили бажання стати 119 осіб

За результатами конкурсу до складу Національного агентства мають відібрати 23 особи

Членами НАЗЯВО виявили бажання стати 119 осіб

Конкурсна комісія з відбору членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти отримала 119 заявок від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

У відомстві зазначають, що зараз завданням конкурсної комісії стане вивчення поданих документів, перевірка їх на відповідність кваліфікаційним вимогам та формування списку кандидатів у члени агентства.

Наступними етапами конкурсу буде оприлюднення списку та відомостей про кандидатів, проведення конкурсного відбору та оприлюднення його результатів.

Як відомо, до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти мають ввійти 23 особи, зокрема, три представники роботодавців, два студента вишів, не менш ніж по одному представнику від НАН, національних галузевих академій наук, а також вишів державної, комунальної та приватної форми власності.

Список осіб, що подали документи

Освіта.ua
01.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Самбреро
Чув, що Совсун і Квіт будуть керувати в Назяво! О дадуть вугля, хоч дрібного та багато!! Віддихнули, а тепер попрацюють....
Сардина
Назяво- це п’яте колесо до воза,яке придумали дибільні грантоіди!! Туди напакувались багато придурених жіночок : без досвіду і моралі! Здається , що цей орган здатен зруйнувати вищу освіту остаточно!!
Семен
Замість того, щоб створювати якусь чергову шарашку з проїдання бюджетних коштів, краще б створили централізовану комп’ютерну систему тестування студентів, яка була б повністю незалежна, неупереджена, об’єктивна і виключала б будь-який людський фактор. Це й було б найкраще НАЗЯВО!!
N
Цікаво, що частина тих, хто активно брав участь у розвалюванні освіти, тепер хочуть контролювати її якість. Гадаю, що освіті повний гаплик.
Володимир
НАЗЯВО не підвищить якість вищої освіти у державі. До її складу увійдуть представники ректорів та очільників академій наук, які будуть виконувати розпорядження своїх босів. Лише одну людину у списку бачу безробітну, а отже і повністю незалежну. Якби таких кандидатів у списку було хоча б 23 і саме вони були обрані до НАЗЯВО і увійшли до її складу, то може щось би і змінили у цій "системі" тотальної корупції та незадовільної якості у вищій освіті, у якій всі навчаються за хабарі і працевлаштовуються до ЗВО за хабарі!! Пошукайте по центрах зайнятості інших кандидатів, щоб щось змінити у країні. Їх там сьогодні повно, і з вченими ступенями і званнями у тому числі. А ці всі вже мають роботу. Нехай покращують якість вищої освіти у себе на місцях.
Клим
Для Володимир: ох і балда! По твойому достоїнства людини в тому, що вона безробітна?
Олександр
Для Клим: У сьогоднішній "системі" так!)
Петро
Для Клим: Безробітний - це статус громадянина, який шукає роботу. Тому треба йому цю роботу дати, бо йому вона потрібна. А якщо людині потрібна робота, то і працювати він буде набагато краще, ніж той, кому вона не потрібна. Логічно?
Коментувати