Клас від Олега Винника «Артист в шоу-бізнесі»
PR

Зірковий викладач кафедри шоу-бізнесу, відомий співак Олег Винник провів майстер-клас для творчої молоді

Клас від Олега Винника «Артист в шоу-бізнесі»

Зірковий викладач Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу КНУКіМ, відомий співак, композитор та автор пісень Олег Винник провів майстер-клас для творчої молоді.

Михайло Поплавський привітав артиста і наголосив, що топ-співак України Олег Винник цього року набирає авторський курс.

Олег зазначив, що приємно вражений тим, що в нашій країні є такі заклади вищої освіти як Університет культури, де готують професіоналів у сфері шоу-бізнесу та озвучив ґрунтовні поради майбутнім фахівцям.

«Перше, що на вас звалиться – це критика. Я ціную і поважаю критику, але вона обов’язково має бути конструктивною. Та, на жаль, ви почуєте мало суттєвого на свою адресу. Тому не зважайте, боріться, відстоюйте власну позицію, робіть із задоволенням свою улюблену справу», – сказав артист, звертаючись до студентів.

У студентів Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу виникло чимало запитань стосовно того, як зрозуміти, чого хочеш від життя, хто ті люди, котрі допомагають Олегу у його творчості, які навички потрібні хорошому продюсеру та як досягти успіху у шоу-бізнесі.

«Вгамовуйте свої амбіції, залиште їх на майбутнє. Є ваша справа, яку потрібно робити крок за кроком, віддаватись їй. У цьому ваша сила.

Ніколи не переставайте вчитися. Аналізуйте своє життя. Не освіта робить людей людьми, а виховання. Потрібно пройти через певні періоди у своєму житті, аби щось усвідомити і досягти чогось», – зауважив Олег Винник.

«У мене ніколи не було на меті стати зіркою. Я просто впевнено йшов до своїх цілей, правильно розставляв пріоритети та займався улюбленою справою», – продовжив зірковий викладач.

Олег Винник розповів, що має велику і дружню команду професіоналів, кожен з яких бездоганно виконує свою роботу. Але перш за все, головною підтримкою для нього є «кохана людина, яка з тобою не через те, що ти можеш, а через те, що ти є!»

Михайло Поплавський поцікавився, коли саме Олег відчув, що потрібен Україні, і чому саме повернувся з Німеччини на Батьківщину.

Співак відповів, що бажання повернутися до рідної країни з’явилось із моменту написання ним першої пісні, у 2003 році. «Я полюбив Україну, будучи в Німеччині. 6 років я не був на рідній землі, не бачив батьків та рідних. Але як тільки перетнув український кордон, вже більше не зміг покинути Батьківщину. Я захотів творити, розвиватись, працювати і досягати успіху в Україні».

Наприкінці майстер-класу приємним подарунком для молоді стало драйвове виконання Олегом улюблених пісень студентів  - «Ніно» та «Як жити без тебе». Зал просто шаленів, вибухнувши аплодисментами, всі разом співали відомі хіти зірки. Майстер-клас Олега Винника змотивував студентів вірити в себе, у свою унікальність і впевнено йти, не зважаючи на перепони, до своєї цілі. Атмосфера драйвової енергетики та харизма Олега Винника зарядила творчу молодь на нові звершення та проекти.

Освіта.ua
21.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів