Наталія Могилевська – новий зірковий викладач КНУКіМ
PR

В Університеті культури відбувся майстер-клас народної артистки Наталії Могилевської

Наталія Могилевська – новий зірковий викладач КНУКіМ

В Університеті культури відбувся майстер-клас народної артистки України, легенди українського шоу-бізнесу, телеведучої, продюсера, актриси театру і кіно, засновниці дитячої школи «TALANT SCHOOL» – Наталії Могилевської.

Михайло Поплавський представив Наталію Могилевську як нового зіркового викладача Факультету івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу, що має великий практичний досвід у продюсуванні, акторській майстерності, добре знає специфіку шоу-бізнесу та як досягти творчого успіху.

«Я хочу подякувати Михайлу Михайловичу за можливість бути присутньою тут, у цій залі, за можливість викладати у виші та ділитись своїми знаннями.

Сьогодні наша перша лекція, тож бажано, щоб ви написали свої питання, на які ви хочете отримати вичерпні відповіді під час наших наступних занять.

Я не теоретик, не класичний викладач. Я практик. Роблю акцент на професійно-практичній підготовці. Я відчуваю, що маю передати ті унікальні знання, які набула з досвідом!» – розпочала своє спілкування зі студентами Наталія Могилевська.

Наталія зауважила, що викладанням займається з шістнадцяти років, а в 2003 році вже була продюсером молодих артистів, співаків, дизайнерів: Макса Барських, Дмитра Монатіка, Вікторії Краснової, Real O, Світлани Тарабарової, Elvira Т, OLEYNIKа, Влада Дарвіна.

«Для мене найголовніше, щоб ви усвідомили, навіщо займаєтесь своєю справою та чого хочете від свого життя! Якщо ви не маєте чіткої цілі і вам немає чого сказати своїй аудиторії – не займайтесь цим!

Головна моя мета, щоб ви відповіли на питання «Навіщо вам це?» Якщо ви не дасте собі відповіді, будете створювати пусте, примітивне, поверхове, нікому не цікаве мистецтво. Глядач не стане слухати вас, ходити на ваші концерти, дивитись ваші фільми та захоплюватись тим, що ви робите, бо у вашій справі не буде сенсу і духовного наповнення.

Потрібно усвідомлювати те, що відомими особистостями стають лише ті, котрим є що сказати», – зазначила артистка.

Після чого Наталія Могилевська поділилась з молоддю секретами успіху, власним методом досягання цілі та розповіла про те, як знайти справу свого життя і отримувати від неї задоволення.

«Мій метод досягання цілі завжди був практичним. Спочатку я обираю напрям, у якому хочу розвиватись. Перші три місяці не роблю жодних висновків щодо цієї сфери діяльності та лише потім усвідомлюю чи це те, чого я хотіла чи ні.

Щоб зрозуміти справжня мета чи хибна, потрібно кожного дня займатись обраною діяльністю, наприклад, танцювати. Тільки так ви зможете зрозуміти, чи є у вас до цього здібності, чи відкрився талант та чи починає все квітнути навкруги. Я прихильниця практичного способу, тому що він дуже ефективний, однак не єдиний.

На Сході існує метод унікального навчання будь-якому ремеслу, і він складається з 3-х пунктів:

  • теоретична база;
  • пряме отримання досвіду від вчителя;
  • власний практичний досвід.

Я роблю все навпаки, і мене це влаштовує: спочатку практикуюсь, потім звертаюсь до викладача та знайомлюсь з теоретичною базою.

Однак саме ці 3 складові східного вчення є основою успіху».

Упродовж зустрічі студенти ставили запитання Наталії, дізнавались про цікаві аспекти шоу-бізнесу та занотовували її професійні настанови.

Несподіваним і приємним подарунком для талановитої молоді стала запальна пісня Наталії Могилевської «Я танцевала», до виконання якої приєднались студенти і викладачі Університету культури.

Завершилась зустріч спільною фотосесією, молодь дякувала за інформативний майстер-клас та ділилась подальшими професійними планами.

Освіта.ua
19.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ілля Вербович
Легенда шоу-бiзнесу... Ахрiнеть!!! Таку ж вашу- перетаку! Зірка, мега-талант!!! Як і Поплавок, туди ж твою--пересюди!!!
Андрій
Щойно прийшла на кафедру і зразу "Професор", цікаво, цікаво які у подібних ЗВО критерії для отримання вчених звань і наукових ступенів... Ну а взагалі, то викладання має відбуватись державною мовою, щоб там не було!!