Науковців до наукових установ обиратимуть по-новому

Визначено процедуру, за якою відбуватиметься конкурс на вакантні наукові посади

Науковців до наукових установ обиратимуть по-новому

Уряд визначив процедуру, за якою відбуватиметься конкурс на вакантні наукові посади в державних наукових установах. Відповідна постанова ухвалена під час засідання Кабміну.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що у документі вперше прописаний єдиний порядок проведення конкурсу для всіх наукових посад державних наукових установ і наукових підрозділів юридичної особи державної форми власності.

Зокрема, для кожної посади зазначено вимоги щодо наукового ступеня, досвіду роботи та кількості публікацій або патентів кандидата.

Постанова також містить перелік документів, що має подавати кандидат.

Перелік учасників конкурсу та інформація про переможців також має обов’язково оприлюднюватись на сайті установи.

Для проведення конкурсу створюватиметься комісія у складі не менше як 7 осіб. З кожним з учасників проводиться співбесіда. За її результатами, а також на підставі поданої кандидатом інформації члени комісії оцінюють кандидата та приймають рішення шляхом таємного голосування. Рішення комісії має оформлюватися протоколом.

З переможцем конкурсу на підставі його заяви укладається контракт або трудовий договір.

Освіта.ua
23.05.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Проректор
Ось посилання на документ https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-zatverdzhennya-primi Шановні колеги з університетів, підкажіть, будь ласка, чи приймаєте ви в своїх ЗВО аналогічні положення для наукових співробітників на базі цього документу
Доктор
І де можна ознайомитися з текстом цієї постанови? З якої дати вона набуває чинності?