У МОН розробили сервіс для іноземних студентів

Платформа перевірятиме достовірність запрошення на навчання іноземним студентам

У МОН розробили сервіс для іноземних студентів

Міністерство освіти в травні 2018 року планує запустити онлайн-платформу, що дозволить перевіряти достовірність запрошення на навчання іноземних студентів, а також міститиме корисну інформацію про освіту в Україні. Про це повідомив заступник міністра освіти Роман Греба.

За його словами, платформа StudyPass працюватиме за технологією блокчейну.

«Піонером використання платформи StudyPass став сайт Study in Ukraine Українського державного центру міжнародної освіти, а партнерами - e-Ukraine, Intela Solutions. Саме вони реєструватимуть запрошення на навчання іноземним студентам, які можна перевіряти за допомогою Blockchain. Використовуючи інструменти платформи підробити запрошення неможливо. Водночас, його легко можна відшукати за QR-кодом. Додатково на платформі буде розміщена корисна довідкова інформація для іноземних студентів, які планують навчання в Україні», - зазначив заступник міністра.

Завдяки технології блокчейну зареєстровані запрошення будуть захищені від змін спеціальними засобами. Також система показуватиме найменші зміни файлу і допомагатиме їх швидко виявити. Усе це допоможе убезпечити іноземних студентів від підробних запрошень на навчання та відкриє доступ до цієї інформації у будь-який час.

Освіта.ua
26.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів