25-річчя ректорства Михайла Поплавського

В Університеті культури відбулось святкування 25-річчя ректорської діяльності Михайла Поплавського

25-річчя ректорства Михайла Поплавського

В Університеті культури відбулась епохальна історична подія – святкування 25-річчя ректорської діяльності Михайла Поплавського.

Із самого ранку у виші панувала святкова атмосфера: квіти, кульки, червона доріжка та зіркові гості.

Надзвичайно приємний подарунок для Михайла Поплавського зробили студенти. Молодь влаштувала масштабний флешмоб, аби привітати улюбленого ректора. Співаючи гімн Університету культури, вони створили біля головного корпусу вишу напис «Ректор 25 років» та запустили святкові кульки в небо.

Як зауважує молодь, Михайло Михайлович завжди мотивує вірити в себе і свою справу, формує у студентів філософію переможців і лідерів. А його ключ до успіху – жити з добром до людей та вміти тримати удар.

Вітали Михайла Поплавського з ювілейною датою добрі друзі і колеги – політики, діячі культури і мистецтв, медійники , професорсько-викладацький колектив, випускники університету. До вишу завітали: Віктор Ющенко, В’ячеслав Кириленко , Ростислав Карандєєв, Олександр Горган, Руслан Гурак, Євген Рибчинський, Степан Івахів, Дмитро Гордон, Михайло Дорошенко, Юрій Рибчинський, Геннадій Татарченко, Денис Богуш, Дмитро Остапенко, Володимир Бебешко, Володимир Мойсеєнко, Богдан Бенюк, Іван Тимошенко, Дмитро Ступка, Ахтем Сеітаблаєв, Вілена Воронова, Геннадій Кириндясов, друзі та колеги, які стояли з Михайлом Поплавським біля витоків створення університету.

Свої вітання ювіляру висловив Віктор Ющенко: «Вітаю Михайла Поплавського з 25-річчям великої педагогіки. Університет культури є по-справжньому національним, а його випускники стають великими громадянами нашої країни. У цьому виші викладають кращі з кращих та передають свій досвід як освіту.

Я щиро вітаю Михайла Михайловича. Найбільш славне, що він та його професура – виховує справжніх українців, адже культура – основний духовний пласт держави, вона найбільше ідентифікує нас».

В’ячеслав Кириленко також зазначив: «Я 25 років знайомий з Михайлом Поплавським і 25 років спостерігаю, як він продовжує нести слово правди в українську культуру. Мої найщиріші вітання та побажання ще 25 років процвітання і благополуччя».

Ростислав Карандєєв зробив Михайлу Поплавському символічний подарунок – вічнозелену квітку Антуріум у вазоні.

«Даруючи квіти з корінням, я проводжу так звану алегорію. Те коріння, яке є у Михайла Михайловича – його батьківщина, його батьки, його прадіди, ті хто сформував його душу, це мабуть те головне на чому тримається його сьогоднішній успіх і той результат якого він досягнув. Зичу сили, натхнення, цвісти весною і родити восени», – сказав Ростислав Карандєєв.

Олександр Горган у своєму вітанні назвав Михайла Поплавського українським феноменом та яскравим прикладом для наслідування. Дмитро Гордон зауважив, що Михайло Михайлович увійшов в історію за свій внесок в українську культуру. Іван Тимошенко, у свою чергу, нагородив ювіляра орденом за духовне відродження нації.

Вітальні слова також пролунали і від Юрія Рибчинського, Володимира Бебешка, Геннадія Татарченка, Дмитра Остапенка, Геннадія Кириндясова та інших гостей, які наголошували на тому, що велике щастя для України, що з’явився і відбувся такий Чоловік як Михайло Поплавський. Вони бажали винуватцю свята довгих років творчості, здоров’я, щастя, натхнення та успішних проектів в майбутньому.

Михайло Поплавський подякував за сердечні привітання і зауважив: «Я щасливий, що сьогодні Київський національний університет культури і мистецтв – Національний за формою, змістом, а головне – за духом. Я хочу, щоб Університет культури став українським Гарвардом, а бренд «КНУКіМ» в українському освітньому просторі був лідером!».

З нагоди 25-річного ювілею Михайло Поплавський презентував книгу «Ректор», в якій розповів про час і про себе тодішнього й нинішнього, як керує університетом, як веде бізнес і займається політикою. У виданні він розкрив багато секретів, як за допомогою PR-проекту «Співаючий ректор як технологія» і «теорії стресу» досяг особистого успіху й визнання університету культури, створив бренд «Михайло Поплавський» та його капіталізував.

А далі відбувся перегляд автобіографічного фільму «Ректор», де відображені найважливіші моменти становлення і розвитку Університету культури.

Нині КНУКіМ – потужна освітня корпорація, де навчаються більше 10 тисяч студентів. Виш має декілька філій по Україні і здійснює підготовку фахівців за 46-ма престижними напрямами та спеціальностями.

«Київський університет культури – це виш майбутнього, з новими інформаційними, комп’ютерними і мультимедійними технологіями, престижною бізнес-освітою. Ми працюємо на перспективу розвитку української освіти. Я мрію, щоб в Україні було модно бути українцем. Я мрію, щоб було модно вчитися в українських університетах. Я мрію, щоб українці були успішними. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

Завершилось свято у неформальній обстановці за святковим келихом шампанського і теплими спогадами у дружній атмосфері.

Освіта.ua
23.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів