МОН планує оновити наукове обладнання вишів

Міністерство освіти планує оновити наукове обладнання за кошти, що повернуться від Горизонт 2020

МОН планує оновити наукове обладнання вишів

Кошти, що Україна отримає від програми «Горизонт 2020» як повернення частини сплаченого внеску, планують направити, зокрема, на закупівлю обладнання для наукових досліджень. Про це сказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час презентації закладами вищої освіти результатів їхньої наукової діяльності за 2017 рік.

«Торік ми не отримали повернення внеску, оскільки він пішов на погашення заборгованості. Натомість цього року ми очікуємо на таке повернення і зараз спільно з комісією ЄС розробляємо орієнтовний порядок використання коштів», - зазначила Гриневич.

За її словами, передбачається, що частина коштів піде на покращення приладної бази.

«Але також нам треба збільшувати поінформованість і навчати наших науковців, як брати участь у програмі. Це, наприклад, створення мережі інформаційно-консультативних центрів», – розповіла Лілія Гриневич.

Освіта.ua
27.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
magdanpr@gmail.com
"Закупівлю обладнання для наукових досліджень" - файно, якщо "те" обладнання, як застаріле, не викинуть на сміття через місяць... Для прикладу і розуміння - рівень "путінської ватяної росії" : http://konkurs-nttm.ru/?p=33 Невже ми такі вузькомозгі????