Лікарчук очолив центр з питань якості освіти

В.о. директора Навчально-методичного Центру з питань якості освіти призначено екс-директора УЦОЯО

Лікарчук очолив центр з питань якості освіти

Виконуючим обов'язки директора Державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» призначено екс-директора УЦОЯО, освітнього експерта Ігоря Лікарчука.

Зараз основним завданням Державної освітньої установи є організація роботи Акредитаційної комісії України, яка забезпечує додержання вимог до атестації та акредитації вищих, професійно-технічних навчальних закладів і закладів післядипломної освіти.

Зокрема, НМЦ з питань якості освіти здійснює функції з прийому та реєстрації матеріалів акредитаційних справ, підготовки матеріалів для засідань експертних рад, підготовки аналітичної інформації до МОН України тощо.

Разом з тим, Лікарчук, коментуючи своє призначення повідомив, що Міністерство освіти, в контексті реформування системи освіти, вважає доцільним спрямувати діяльність Навчально-методичного центру в іншому напрямі, підкресливши, що більш детальну інформацію про новий напрям діяльності МОН має поширити у найближчий час.

Як відомо, Ігор Лікарчук двічі очолював Український центр оцінювання якості освіти, з листопада 2006 року до січня 2011 року і з березня 2014 року до вересня 2015 року.

Освіта.ua
26.10.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
фе
Тепленьке місце... понад 200 000 грн на рік подарувала Ліля старому пердунові https://declarations.com.ua/declaration/nacp_c78626f9-60d1-476c-bd67-4a76c63c71e5 https://declarations.com.ua/declaration/nacp_479ae6bc-08a3-4951-a830-10c2879885cf http://pedpresa.ua/166879-podav-u-vidstavku-dyrektor-derzhavnoyi-osvitnoyi-ustanovy-navchalno-metodychnyj-tsentr-z-pytan-yakosti-osvity.ht
фе
Тепленьке місце... понад 200 000 грн на рік подарувала Ліля старому пердунові https://declarations.com.ua/declaration/nacp_479ae6bc-08a3-4951-a830-10c2879885cf http://pedpresa.ua/166879-podav-u-vidstavku-dyrektor-derzhavnoyi-osvitnoyi-ustanovy-navchalno-metodychnyj-tsentr-z-pytan-yakosti-osvity.html
фе!
Але лихо з ними. Бо якби я раніше згадав про цю подію, то, насамперед, побажав би, щоб для нинішньої методичної служби це свято було останнім. Бо вона за 50 років так скомпрометувала себе в очах працюючого вчителя, що краще про неї забути.
фе!
Вітаю, НЕшановний! Ото тепер насмокчетеся крові підлеглих після тривалого вимушеного утримання, з надрозумним виглядом наверзякаєте й напишите всіляких дурниць й зірвете овації членів і членкинь фанклубу Лікарчука, бо про консалтингову агенцію щось уже не пишите
Іванна
Ну що ми за народ такий: то нам не подобається, як заступниками міністрів призначають сопливих дівчаток, а тепер не до шмиги нафталінові старпери. Ну ніяк не догодиш цьому народові!
Вал
Чего вы все так на деда ополчились? Он не самый худший вариант. Да и должность формальная - для звона и распила.
совесть
В країні і справді велика криза з управлінцями 45-55 (гідними людьми), якщо таких ... м’яко кажучи, глибоких пенсіонерів (з брудним минулим) призначають на посади. Криза... Руйнівник за суттю вважає себе Творцем... Час руйнувати? Чи всі ВОНИ такі?
Читач
Для совесть: Совість їх "Величність" лікарчук згубив. Прізвище з малою літери не є помилкою.
Коментувати
Васильків
Нормальне призначення. Досвідчений чоловік . Нічого чмурити людину!!! Коли ми українці станемо толерантними ???
Сергей
Для Васильків: не путайте толерантность с рабским покорством.
Коментувати
1
Пропала школа. Грустно от осознания того, что образование ввергается в еще большую ж... . Как и во всех сферах страны наступает разочарование и понимание, что все только ухудшается
Родион
ЦИТ: "Зокрема, НМЦ з питань якості освіти здійснює функції ... з підготовки аналітичної інформації до МОН ". Може хоч тепер в МОНі будуть читати та аналізувати численні дописи і коментарі на цьому порталі.
методист
Ха-ха-ха!!! Колего (пане Лікарчук), тепер і Ви стали зайвою структурою!!!!
трохи вчителька))))
Усі методисти аплодують стоячи)))))))))))). Це ж треба було таку пургу нести, а тепер стати виконуючим обов’язки директора Державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» Відправте діда на пенсію))))))
від методиста
Головному МЕТОДИСТУ. Тепер День методиста - і Ваш день! Тож цього року він останній? Покажіть нам, як треба працювати. Чекаємо!
Кузьміч
Для від методиста: Порозганяє методистів 100%.
трохи вчителька))))
Для від методиста: завтра читайте: "Методична служба - це саме важливе що у нас є". Як казав др. Хаус: "Усі брешуть".
Коментувати
Ганс
Деду опять должность дали. И правильно, а то уже приморил посты в блогах строчить.
методист
ВІТАЄМО! Тепер Лікарчук-головний МЕТОДИСТ!Прийміть Всі Ваші побажання в бік методистів тепер і собі, і всій вашій службі.
Також методист
Для методист: Підтримую на 1000 %. А побажання були " чудовими " ! От хай вони тепер йому і повертаються сторицею !!!
Обидно за страну
Я думал, то что сейчас происходит это уже ДНО, а тут оказывается снизу постучали(((
учитель
Відмінний коментар. Всім чотири, а вам п"ять!!!!:)
Коментувати