Іноземні студенти покращують вищу освіту, - Греба

Співробітництво з країнами Африки в галузі вищої освіти є важливим для освітньої системи України

Іноземні студенти покращують вищу освіту, - Греба

Співробітництво з країнами Африки в галузі освіти є важливим для України. Про це під час зустрічі з представниками Медичної та Стоматологічної Ради Республіки Гана сказав заступник міністра освіти і наук Роман Греба.

За його словами, іноземні студенти сприяють покращенню української системи вищої освіти.

«Ми цінуємо вашу думку щодо процесу подачі заявки, мовної підготовки, а також з інших освітніх питань», – зазначив заступник міністра.

За його словами, сьогодні в Україні навчається 1315 студентів з Гани, 940 з яких саме за медичним напрямом підготовки.

«Кількість студентів з Гани, які навчаються в медичних вишах України, значно зростає, саме тому ми можемо говорити, що українські виші є одними з найкращих для нас», – підкреслив голова Консульського відділу з питань освіти Гани Майкл Анане-Домфех.

Представники Гани також висловили зацікавленість у вивченні української мови на належному рівні їхніми студентами, які здобувають освіту в Україні, насамперед, за медичними спеціальностями. Це має допомогти їм краще опановувати навчальні програми та здобувати практичний досвід.

Освіта.ua
24.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasufik
Звичайно покращують. Вони платять гроші, ми ставимо їм заліки. Нема за що - все одно ставимо, інакше проректор або декан випише" подяку", мовляв дискримінуєш іноземного студента. Мав у групі двох студентів з Єгипту. Так одного бачив на першій лекції, а другого на останній. Тому і люблять наші виші студенти з Гани, де ще вони таку халяву знайдуть!
deand32z
іноземні студенти покращують фінансовий стан викладачів, но ніяк не якість освіти
Бадя
Бадя репу почухав, подумав і рішив... Цей Греба - не ідіот, не дурачок і геть не дебіл, тим більш, якшо добравсь до такої посади! Спасає вищу освіту, як може, нічим не гребуючи. Все правильно - чєл на роботі. Це ми, працівники освіти - ідіоти, дурачки й дебіли, якшо дозволяємо тримати таких заступників міністра. Народ заслуговує своїх правителів .Це не мої слова, як той казав, але мабуть вони правильні
мислитель
Знання - це найвище у світі. Його вогонь не палить, вода не несе, злодій не вкраде. Мабуть це так. Тільки чи саме таку ми хочемо бачити вищу освіту. Це не мої слова. Але мабуть вони правильні.
ХИТРОМЦДРИЙ ЛИС МИКИТА
ГОВОРІТЬ НАРОДУ ПРЯМО. ІНОЗЕМНІ СТУДЕНТИ - ЦЕ КАПІТАЛ І ГАРНЕ ФІНАНСУВАННЯ. ПРИКРО, ЩО ТІЛЬКИ АФРИКАНЦІ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ОСВІТИ.
Іллона.
Це означає, що заплати грошики- ми тобі не дамо ніяких знань- ось яке покращення вищої освіти в Україні відбувається. Цим влада ніколи не поліпшить українську освіту. ЇЇ можна тільки так поліпшати- дати грунтовні знання тим, хто навчається.
Бадя
От уже ж дає чувачок !!! Виявляється он воно хто поліпшує вищу освіту! Студенти з країн Африки... Це - зауважте - заступник міністра таке морозить! Із серії : Лєнін-Сталін створили Україну, Хрущ нагодував, Путін поміг організувать армію, а студенти з Гани поліпшують її вищу освіту... Ідіотизм полнєйший!... Втім для вчорашнього комсомольчика, а сьогоднішнього пухкенького чиновничка в ригівських кольорах - висновок цілком характерний і навіть органічний.
Вчитель
Подібне тягнеться до подібного. Який рівень вищої освіти такі і студенти)))
Uber
Это вы еще не наладили сотрудничество с дикими племенами Амазонии! Вот тогда будет еще больше эффект для образования Украины!