У МОН підготують рекомендації з реформи освіти

Робоча група супроводу Болонського процесу погодила першочергові завдання та план своєї діяльності

У МОН підготують рекомендації з реформи освіти

Робоча група супроводу Болонського процесу в Україні погодила першочергові завдання та план своєї діяльності. Відповідні рішення були ухвалені за підсумками першого засідання групи, яке відбулось у Міністерстві освіти, повідомляє прес-служба відомства.

За інформацією МОН, одним з головних завдань групи визначено підготовку рекомендацій щодо реформування національної системи вищої освіти в Україні.

Окрім того, представникам ВНЗ, академічній спільноті та студентам в Україні й за кордоном надаватиметься вичерпна інформація для повноцінної інтеграції української освіти в європейський простір та виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

У межах заходу члени робочої групи також заслухали інформацію про поточний стан справ в Групі супроводу Болонського процесу та представництва України на Генеральних асамблеях Європейського реєстру із забезпечення якості освіти.

Освіта.ua
17.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент_2009
Ніхто толком не знає, що воно таке Болонський процес. У ВНЗ колись така дисципліна викладалася, а зараз хто як хоче, то так і розуміє ту інтеграцію.
мукачево дєтка
продовження: Інша важлива позиція влада міста намагається з студентів зробити спеціалістів з трудової робітничої сфери: тих же інженерів та інших спеціальностей, котрі будуть працювати на ніби благо міста І тут у мене виникає просте запитання за скільки? Справа в тому що всі більш-менш потужні підприємства орієнтовані на випуск продукції за кордон платять копійки і зараз у них дефіцит кадрів! Така опіка про людей? тільки всі забули, що підприємства отримують розрахунки у валюті а робітникам платять в гривні і всю інфляцію люди платять з особистих зарплат то де справедливісь???? Де зарплати хоч по 1000 євро? Де профспілка??? медицина??? Яке майбутнє у студентів? працювати за дарма? https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1319358184780051/
мукачево дєтка
МДУ з Мукачева один із перших на виліт із освітянського простору України! На даний момент наш вуз МДУ у рейтингу вузів україни посідає аж 187 місце - так з цим конче необхідно щось робити! Дипломи цього вузу краще ніде не показувати - аналогія з Поплавським - роботодавці таких спеціалістів не беруть! Пригадую не так давно була не одоразово не приємна ситуація з професійно-технічною освітою яка у місті можна сказати успішно ліквідовується тепер таке відео... Є якась внятна позиція що до освіти? Скільки нових факультетів буде відкрито? Скільки висококласних спеціалістів викладачів буде запрошено? Яка стратегія? Що з старими кадрами буде коли усім явно зрозуміло що за такого керівництва вуз не вкращому образі і балів місту не додає - які зроблені висновки?????? https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/1319358184780051/
читач
перш за все позакривати супермаректи а не виші, які продають дипломи студентам, які стоять в чергах за дипломами а на пари неходили, закрити чи обєднати нерентабельні нефективні внз, які не виконують умов ліцензійованих обсягів, які вдають що показники роботи якісні, а насправді все брехня і подвійна статистика, де наука лише на паперах, користі від тих наукових винаходів для держави та економіки ніякої, нуль! ті виші закрити, які проїдають бюджетні гроші, а окрім того ще й заробляють на продажі наукових ступенів, липових професорів. ДІНЗ свідомо закриває очі під час перевірок збиткових та вмираючих внз під час перевірок. Соромно, але вже час робити конкретні кроки у цьому напрямку. В Україні сьтільки вишів, які себе не оправдовують