18 березня в МАУП відбудеться День відкритих дверей
PR

Найбільший приватний виш країни МАУП запрошує усіх бажаючих 18 березня на День відкритих дверей

18 березня в МАУП відбудеться День відкритих дверей

18 березня відбудеться День відкритих дверей в найбільшому недержавному вузі України – Міжрегіональній академії управління персоналом. Тільки в цей день гості заходу зможуть отримати знижку в 20% на сучасне європейське навчання.

Учасники заходу отримають можливість ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітниками академії, а також обрати свій шлях професійної кар'єри. Навчання в МАУП дає можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. У майбутньому це допоможе стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар'єру.

Відомий факт, що МАУП має численні регіональні відділення та філії більше ніж в двадцяти містах по всій Україні. Це дає змогу студентам отримувати вищу освіту, не покидаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. У цей день 22 відділення Академії також відчинять свої двері для відвідувачів.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ФІЛІЇ

Крім того, в МАУП існують такі зручні форми навчання, як заочна та дистанційна, тобто за необхідності у студентів є можливість поєднувати навчання із роботою.

Також у абітурієнтів є чудова нагода вступити до кіпрсько-українського або польсько-українського культурно-освітніх центрів та отримати сучасну європейську освіту без сертифікату ЗНО.

Телефон приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Кожен, хто заздалегідь зареєструється на сайті навчального закладу, автоматично отримає знижку 20% на навчання.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
15.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів