Журналістів вчитимуть діяти у небезпеці, - МОН

Уміння убезпечувати себе під час небезпеки стане обов’язковою компетентністю професії журналіста

Журналістів вчитимуть діяти у небезпеці, - МОН

Міжвідомча робоча група за участі представників МОН розробить навчальну програму для майбутніх журналістів, що враховуватиме обов’язкову підготовку до роботи у небезпечних умовах. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

За словами першого заступника міністра освіти Володимира Ковтунця, українська реальність диктує нові вимоги до підготовки багатьох спеціалістів і журналістів зокрема.

«Робота представників ЗМІ нерозривно пов’язана із найбільш вагомими суспільними подіями, які часто бувають небезпечними, тож молодий спеціаліст має бути готовий до викликів своєї професії, вміти піклуватися про своє життя та безпеку в будь-яких ситуаціях», – зазначив Ковтунець.

Зокрема, до навчальних планів планують додати спеціальні дисципліни, що будуть орієнтовані на забезпечення власної безпеки журналістів під час масових громадських акцій, в умовах бойових дій, техногенних катастроф тощо.

Також передбачається, що уміння убезпечувати себе під час масових громадських акцій, бойових дій, катастроф тощо будуть додані як обов’язкова компетентність, якою має володіти бакалавр та магістр журналістики.

Освіта.ua
10.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бадя
Розподіляти бюджетне бабло (простіше кажучи, - тринькати, або ж відмивати) - цей процес наше чиновництво довело до рівня мистецтва. Ще й змагаються, хто з більшою помпою освоїть гроші...... Ось , наприклад : дати студентам спецкурс, на зразок ОБЖ (середньому викладачеві таке написати - півтори години роботи ) , збирається МІЖВІДОМЧА РОБОЧА ГРУПА........ Авторитетні товаріщі.... Грунтовний підхід.... Наука.....