Обговорення проекту стратегії НАЗЯВО

Винесено на обговорення проект Стратегічної діяльності Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти

Обговорення проекту стратегії НАЗЯВО

Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти розроблено та винесено на експертно-громадське обговорення проект Стратегічних напрямків діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на 2017-2020 роки.

Як повідомляється на сторінці агентсва у Facebook, документ розроблено «з метою окреслити цілі та завдання агентства на найближчий час».

Проект є програмою діяльності і пропонується на експертне громадське обговорення. До участы в обговоренні запрошуються представники вищих навчальних закладів, наукових установ, Міністерства освіти і науки, громадських організацій, незалежних експертів з питань освіти, а також всіх, хто зацікавлений у ефективності системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Пропозиції до проекту можна надсилати на електронні адреси: khrapatiysv@gmail.com або naziavo@ukr.net.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОЕКТ

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти є одним із органів управління у сфері вищої освіти, створення якого передбачено Законом України «Про вищу освіту» від 1 липня 2014 року. Агентство є колегіальним органом, уповноваженим на реалізацію державної політики у сфері забезпечення якості вищої освіти.

Освіта.ua
06.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natali
Стратегія одна: будь-яка перевірка ВНЗ - це не спосіб покращити матеріальне становище тих, хто перевіряє (так як є до сьогодні). Це НЕПІДКУПНІСТЬ.