В МОН затвердили план із запобігання корупції

У відомстві планують протягом року здійснити кроки, що мають сприяти запобіганню корупції

В МОН затвердили план із запобігання корупції

Міністерством освіти затверджений План здійснення заходів щодо запобігання корупції у відомстві. Відповідний наказ підписаний першим заступником міністра Володимиром Ковтунцем.

Зокрема, план МОН передбачає впровадження ефективного державного моніторингу та громадського контролю за земельними ділянками та об'єктами державної власності юридичних осіб, що належать до сфери управління МОН, шляхом створення відкритої інформаційної інтерактивної карти таких об'єктів.

Також у відомстві планують запровадити кращий європейський досвід для конкурсного відбору МОН проектів наукових досліджень та наукових розробок, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів.

До кінця 2017 року буде спрощена процедура ліцензування освітньої діяльності вищих навчальних закладів та переведення її в електронний формат.

Ще одним кроком, направленим на запобігання корупції, стане сприяння академічній доброчесності в Україні шляхом запровадження процедури перевірки дисертацій на відсутність або наявність академічного плагіату. У Міносвіти очікують, що такі дії підвищать наукову якість дисертацій та сприятимуть уникненню ситуацій з ознаками корупційних діянь щодо захисту дисертацій, які містять текстові запозичення без посилання на джерело.

У планах МОН, пов'язаних із запобіганням корупції, також є перехід у 2017 році на систему електронного урядування, запуск нового офіційного сайту відомства та запровадження ефективного механізму інтерактивної взаємодії з громадянами. У Міносвіти, зокрема, наголошують, що поточна інфраструктура інформаційних систем відомства не дозволяє вирішувати низку стратегічних завдань розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та сервісів електронного урядування.

Освіта.ua
11.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
восток
ой не смешите меня,здесь пишут про какойто мду, я про него и не слыхал, вот у нас в марыуполе кодло над кодлом, а не внз. стыд и срам что творится из висшим образованием, полная деградация!
Ира
Для восток: не смешу Вас , МДУ ето городок на западной Украине , Мукачево Закарпатской области , турестический городок в университете кланы сами не закончили аспирантуру сама не умеет писать и лекцию дать . Деньги берет от студентов или замтавляет преподавателей а преподаватели нас запугивают что вылетим или тупо срезают со степендии
Коментувати
Анечка, если с групп
собирают,значит школа выпустила РАБОВ. то есть те, кто сдаёт деньги по требованию - РАБЫ.Иначе мыслили бы САМОСТОЯТЕЛЬНО. А теперь тем,кто раьует за сдачу денег родителями на нужды школы,поскольку "не финансируется" - это звоночек...
Анна
Для Анечка, если с групп: плохо что государство не реагирует на все ето . Мы как Россия продаемся . Есть фамилии и есть расценки и все молчат .
Коментувати
Гаврилюк Іван
Самі виноваті собі. Коли були вибори потрідно було підтримати василя росула він би зі своєю командою Фізеші яка жопу рвала за нього не допустив працювати таких дуракв як Гоблик який не уміє говорити .
Марія
У Мукачівському університеті ніхто нікого не боіться Гоблик наладив все )))) всі беруть і всі діляться , всі знають таблицю ділення )))
Петро
Які ж ви сміховенні! Проти корупції борються самі ж корупціонери! Результат наперед відомий. За МДУ давно уже пишете. І що з цього? Перестали брати???
Студент
Для Петро: Ви праві ніхто не бореться і нікому не потрібно . Лектор Черепаня Н.І.сидить з Фізеші О. й. Пють каву а пара іде потім прибігають і дають відксерити лекцію . У Черепані я писала сама курсову і куратор Іванова в.в. Сказала дати 200 грив а то завалить і не здам сама . Всі купували в Черепані курсові по 700 грив . І іванова куратор казала нас зрізають зі степендіі тому що так сказала Фізеші і Черепаня . Так що ми можемо учитись чи не вчитись а платити потрібно ....
Викладач
У МДУ не перестануть брати за ректоркую мер стоіть . Кажуть мер чесна людина але закриває очі на університет Мукачева .
Студент 1
Для Студент: Ви ж про такі мізерні суми говорите? 700 грн за курсову? А 300 доларів не хочете ( в інших внз). Вчіться і радійте що так легко у вас оцінку отримати!
Коментувати
Капаліка
Найдієвіший спосіб перемогти корупцію - запровадити повністю прозорі та зрозумілі процедури для усіх процесів, повністю прибравши при цьому зайві узгодження, довідки і т.п. Тоді і питання будуть вирішуватись миттєво і хабар не буде за що давати....
Ання
Для Капаліка: знайдуть за що брати хабар . Даже з груп собирають пачки паперу , ручки , олівці , коректори на кафедри. А на 8 березня на день учителя на новий рік вимагають купити на кафедри чай піцци капучіно і кожному подарок . Ганьба
Коментувати
Настуня,
это не взятка.Это подношение.А если выдать куратору:"У меня нет денег чтобы платить", а после посмотреть что из этого выйдет? Или страшно?Но для того,чтобы так сказать,необходимо с первого курса учиться.Реально учиться.
ДО4
Люди не вірте що буде хтось боротись із взятками . Я учусь тільки у МДУ але всі говорять що потрібно бігти з МДУ . І іще хочу сказати куратор говорить що Фізеші О.Й.дала наказ зрізати нас іщ степендіі і куратор з нами договорюється кого ))))
Настя
Як боротись з корукцією ?))) якщо прямо говорю провірьте Мукачівський державний університет , подивіться що робиться !!! Курсові продаються з рока в рік одні і ті теми з фізичного з педагогіки з психологіі , всі студенти знають ціну 700 грив . Я з третього курсу і писала сама курсову прийшла куратор Іванова В.В. І сказала якщо я написала сама то не здам , потрібно 200 грив віднести Черепані Н.І. Інакше не здам . Віднесла я і дала 200 грив . У нас у державі 200 грив це не взятка.
Любов
Лишень відмінили подання е-декларацій директорами шкіл і т.п., як одразу ж продовжили боротьбу з корупцією новим Планом заходів)))))))
мукачево
не смішіть народ! МОН і боротьба з корупцією це тупцювання у ступі,нонсенс! скільки можнаборотися, а віз і хабарники ректори на місті, всі розумні іхитро керуюють, ШАНТАЖЕМ про звільнення, а не угодних на скорочення, звільнення,щоб не заважали займатися злочинами під вивіскою ВНЗ!