Автоматизоване складання розкладу для вишів
PR

Корпорація "Галактика" пропонує скористатись зручною системою складання розкладу зі знижкою 50%

Автоматизоване складання розкладу для вишів

Корпорація "Галактика", діяльність якої зосереджена на створенні програм з автоматизованого формування розкладу занять для освітніх установ, пропонує навчальним закладам скористатись зручною системою складання розкладу зі знижкою 50%.

ІТ продукт "Галактика Розклад навчальних занять" автоматизує весь процес складання розкладу, враховуючи безліч обов’язкових, умовно обов’язкових та бажаних умов, зокрема, облаштування аудиторій під окремі дисципліни, належність до одного чи різних навчальних корпусів, завантаженість викладачів, формування зведених груп студентів тощо.

Важливим інструментом системи "Розклад навчальних занять" є можливість планування порядку вивчення академічних предметів. Ця опція включає в себе графік щотижневого вивчення дисциплін і технологічну карту з послідовністю їх проходження. Розклад має бути побудований таким чином, щоб забезпечити логічну послідовність вивчення тих чи інших дисциплін, - і система це враховує.

Система розкладу навчальних занять дозволяє:

  • паралельно вести кілька розкладів дзвінків по різних корпусах, днях тижня, групах;
  • контролювати зв'язок вільних аудиторій, зокрема, спеціально обладнаних, з предметами, видами робіт, кафедрами, факультетами;
  • налаштовувати пріоритети користування ресурсами при складанні розкладу (пріоритети по дисциплінах, викладачах, складність предметів та проведення практичних занять);
  • враховувати і контролювати часову віддаленість корпусів, їх пріоритетність при плануванні занять;
  • підтримувати різні групування студентів (потік, підгрупа, зведена група), контролювати їх переміщення при формуванні розкладу, щоб заняття для груп не дублювались і не перетинались;
  • використовувати більше чотирьох десятків показників ефективності розкладу (KPI) та безліч інших можливостей.

Детальніше ознайомитись з продуктом "Галактика Розклад навчальних занять" та замовити систему можна на сайті корпорації "Галактика".

Отримати детальну інформацію щодо автоматизованої системи "Галактика Розклад навчальних занять" можна під час ознайомчого вебінару, що продемонструє всі її можливості.

Вебінар відбудеться 15 грудня 2016 року об 11.00. Участь у вебінарі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
01.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
к.т.н., доц.
Викладаю вже 15-й рік і, на підставі свого досвіду, переконаний, що у великому державному ВНЗ подібні системи впровадити практично неможливо. І проблема не технічна, а адміністративна. Диспетчерська являє собою зборище тіток постбальзаківського віку, які на 16-му році XXI століття складають розклад на величезних аркушах ватману. А скоротити цих тіток не дозволяє профком, КЗпП тощо. І навіть якщо, в силу невблаганного плину часу, місце звільняється, то його моментально займає наступна тітка. Процес неперервний і самопідтримуваний. А взагалі, такі програми дуже корисні і бажані. Є у нас і власні розробки. Але вони не впроваджені з вищеназваних причин. Сумно! Бо кожного разу перед початком семестру хапаєшся за голову, читаючи розклад! Шановні розробники! Проявіть наполегливість у впровадженні! Удачі вам, в т. ч. і комерційної!