МОН створює репозитарій академічних текстів

Репозитарій функціонуватиме у вигляді електронної бази текстів дисертацій та наукових робіт

МОН створює репозитарій академічних текстів

Міністерством освіти створено робочу групу, завданням якої стане створення та введення в експлуатацію Національного репозитарію академічних текстів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

До групи включено працівників апарату МОН, представників наукових установ та вишів.

Також буде розроблений проект Положення про Національний репозитарій академічних текстів та План заходів щодо створення та введення його в експлуатацію.

Як відомо, наприкінці липня цього року, за пропозицією Міносвіти, Кабінетом Міністрів було ухвалено рішення про створення Національного репозитарію академічних текстів.

Репозитарій функціонуватиме у вигляді електронної бази, що міститиме тексти дисертацій, інших наукових робіт та робіт здобувачів вищої освіти.

Освіта.ua
29.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
dr
Щодо робочої групи зі створення та введення в експлуатацію Національного репозитарію академічних текстів Наказ МОН № 1417 від 23.11.16 року http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/53279/
Роман
То таки наказ МОН, підписаний Гриневич, чи таки розпорядження КМУ, підписане таки Гройсманом? Або в тексті поправте, або наказ викладіть, будь ласка.
Студент
Паразитарій? Якась дивна назва. В усьому світі репозит_О_рій і тільки в нас???
Надежда
Для Студент: В Україні бібліотечною спільнотою прийнято термін "репозитарій", а в англійській мові - repository
Коментувати