Два ВНЗ уввійшли до міжнародного консорціуму

Консорціум має на меті налагодження і координацію міжінституційної співпраці між вишами

Два ВНЗ уввійшли до міжнародного консорціуму

До співпраці з 15-ма університетами Європи долучилися ще два українські вищі навчальні заклади – Донецький національний університет ім. Василя Стуса та Національний університет «Острозька академія». Про це, за повідомленням прес-служби МОН, йдеться в Меморандумі, що був підписаний під час конференції Міжнародного консорціуму університетів.

Консорціум має на меті налагодження і координацію міжінституційної співпраці у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій, підвищення конкурентоспроможності у національному та міжнародному масштабах.

Основними напрямами роботи консорціуму є академічна мобільність, розробка спільних освітніх та освітньо-наукових програм, налагодження спільного керівництва докторантами, а також розробка, просування та реалізація спільних проектів за сприяння національних і міжнародних донорів.

На даний момент учасниками консорціуму є 15 вишів – Ужгородський національний університет, Поморська академія у Слупську, Євразійський національний університет ім. Гумільова, Західний університет ім. Васіле Голдіша, Університет Бабеш-Бояї (Румунія), Братиславський економічний університет, Університет ім. Миколаса Ромеріса, Вища школа бізнесу – Національний університет Люїса, Мукачівський державний університет, Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II, Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника, Український католицький університет, Житомирський державний університет ім. Франка, Карпатський університет імені Авґустина Волошина.

Освіта.ua
24.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів