Ми зацікавлені у зарубіжних студентах, - міністр

Лілія Гриневич обговорила з послом Таджикистану поглиблення співпраці у сфері освіти

Ми зацікавлені у зарубіжних студентах, - міністр

Поглиблення співпраці у сфері освітньої мобільності та можливість полегшити процедуру визнання дипломів про вищу освіту між Україною та Республікою Таджикистан міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила з Надзвичайним і повноважним послом Таджикистану Фазуйллом Холбобоевим. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Посол зазначив, що Республіка Таджикистан зацікавлена розвивати освітню мобільність з Україною. Зокрема, йшлося про навчання студентів з Таджикістану на педагогічних спеціальностях природничого циклу – підготовку вчителів математики, фізики, біології тощо.

“Ми зацікавлені приймати зарубіжних студентів, для нас це теж важливо. Ми відкриті для співпраці, щоб  покращити можливості для ваших абітурієнтів”, - зазначила міністр освіти України.

Полегшення процедури взаємного визнання дипломів про вищу освіту  також важливе для розвитку співробітництва у сфері освіти між країнами.

“Давайте ініціюємо цю процедуру автоматичного визнання дипломів в робочому порядку. Треба розуміти, що це дуже  кропіткий процес, потрібно  порахувати кількість годин, співставити державні стандарти. Якщо ми зможемо вирішити всі технічні нюанси та проробити їх, то ініціюємо це питання та вирішимо його”, - підкреслила Лілія Гриневич.

Зараз дипломи  вишів Таджикистану визнаються за загальною процедурою, передбаченою українським законодавством. Натомісь, є ряд країн, з якими в України є угода про автоматичне взаємне визнання дипломів.

“Ми чекаємо офіційного листа від посла Таджикістану, де буде окреслено всі сфери поглиблення співробітництва, в яких вони зацікавлені. Після отримання документа ми розпочнемо роботу над  розширенням нашої  співпраці”, - додала Лілія Гриневич.

Освіта.ua
21.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Накипелов
А що своїх не вистачає? Втікають до РФ, в окупований Крим чи Донбас? Причина зацікавленості?
Смотрю и думаю!
А у них есть деньги для обучения!? Для иностранных граждан суммы в доларах.
ответ
Для Смотрю и думаю!: Сейчас от долларов многие страны стараются избавиться, так говорят эксперты.
Киевлянин
Ахаха!!! "Сейчас от долларов многие страны стараются избавиться, так говорят эксперты". Какие-такие "многие страны" и "эксперты"? Пруф в студию! Да это все влажные ватниковские мечты! Кликушество на тему "доллар обвалится" напоминает ожидание конца света. Сколько раз предвещали, а резутьтят - пшик!
Коментувати
Роман
Тільки цих студентів треба навчити української.
Катя
Я думаю, що навчити не проблема для цього є спец. курси на яких держава теж заробить кошти. А от чи відповідає наші навчальні програми стандартам, і куди ити працювати потім оце питання?
Коментувати