Бондарчука і Гурака включили до складу НАЗЯВО

Уряд ввів до складу Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти нових членів

Бондарчука і Гурака включили до складу НАЗЯВО

Кабінет Міністрів увів до раніше затвердженого складу Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти Сергія Бондарчука та Руслана Гурака.  Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 5 жовтня.

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що зазначених осіб було обрано на всеукраїнському з’їзді вищих навчальних закладів державної форми власності, який відбувся 09 вересня 2016 року.

Кандидатуру Гурака на обрання членом Нацагентства було рекомендовано Вченою Радою Національного юридичного університету ім. Мудрого, а Бондарчука - Вченою Радою Херсонського національного університету.

Загалом Національне агентство складається з 25 осіб. У Міносвіти зазначають, що включення Гурака і Бондарчука до складу агентства надасть можливість розпочати його роботу у повному складі.

Як відомо, після довиборів членів Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти в мережі з'явились численні публікації освітніх експертів, які свідчать про факти плагіату у дисертаціях нових членів агентства. Офіційна реакція Міністерства освіти і науки на зазначені факти не оприлюднена.

Освіта.ua
05.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
indigo
Агенство = Корупція. Нехай ЧЛЕНИ НАЗЯВО працюють на громадських засадах. А на збережені кошти не закриємо декілька сотень шкіл в Україні.