Держава має інвестувати в науку, - прем’єр

Володимир Гройсман обговорив із вченими проблемні питання наукової сфери

Держава має інвестувати в науку, - прем’єр

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із вченими щодо проблемних питань наукової сфери.

"Держава має інвестувати в науку – це інвестиція. Але ця інвестиція має бути успішною. У нас все для цього є", – заявив Володимир Гройсман.

За його словами, наука та інновації дозволять країні рухатися вперед, виходити зі стану важких проблем і випробувань.

Голова уряду виступив за формування системного погляду щодо реформування академічної сфери в Україні.

"Українська наука сьогодні потребує якісного діалогу, у тому числі з владою, - зазначив він. - Нам потрібно з вами дати відповідь на те, які нам потрібно ресурси, як ми будемо їх використовувати, яка має бути система взаємодії влади, науковців, Академії наук, що буде показником нашої співпраці, а не тільки суми коштів, які ми направляємо на ту чи іншу галузь".

Учасники зустрічі обговорили сучасний стан наукової сфери та академічної науки в Україні, основні проблеми галузі, пропозиції щодо зміни ситуації. Науковці, зокрема, наголосили на необхідності зміни системи фінансування науки, а також забезпечення взаємодії бізнесу із наукою.

"Я хочу, щоб Україна була сильною. Щоб ми змогли реально зсередини змінити нашу країну, через якісну освіту, через вимоги до наших студентів, через те, щоб в професійно-технічній освіті готували фахівців, яких потребують сьогодні на ринку праці, через те, щоб ми науку перевели на прикладні рейки, де до неї долучиться бізнес", – підкреслив прем’єр-міністр.

У нараді взяли участь члени уряду, народні депутати, члени Національних академій наук, представники вищих навчальних закладів, підприємств та громадських організацій.

Освіта.ua
27.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Коли я чую, має інвестувати, розумію, що за цього життя залишаться одні обіцянки. а все буде як завжди - ти маєш право - маєш, а я можу- ні, ти маєш право
теж вчитель
Для вчитель: Поясніть, що Ви написали???
Коментувати