Університет Грінченка долає кордони
PR

Літо-2016 виявилося для Університету плідним на договори про міжнародну співпрацю

Університет Грінченка долає кордони

Літо – це час канікул і відпусток, а значить і подорожей. Грінченківці люблять поєднувати приємне з корисним. Саме тому літо-2016 виявилося плідним на договори про міжнародну співпрацю. Університет Грінченка підписав Договір про міжнародне співробітництво із Університетом Сетон Холлу у Саут-Оріндж (Нью-Джерсі, США), Лісабонським університетом (Лісабон, Португалія) та Фондом досліджень стародавніх цивілізацій (Нью-Йорк, США).

Університет Сетон Холлу є приватним римсько-католицьким і найстарішим єпархіальним університетом у США, який був заснований у 1856 р. Сьогодні до його складу входять одинадцять вищих шкіл і коледжів, у яких навчається 5800 студентів бакалавріату та 4400 студентів магістратури. В рамках договору про співпрацю запланована реалізація спільного наукового проекту по дослідженню історії українських емігрантів у Сполучених Штатах Америки, а також організація спільних телемостів для студентів нашого Університету на історичну тематику.

Першим португальським партнером Університету Грінченка став Лісабонський університет, наукова база якого може пишатися своєю дослідницькою лабораторією, а також трьома тисячами викладачами. Серед відомих випускників Університету були: видатний поет і драматург свого часу Франсішку Са ді Міранда, голова Єврокомісії Жозе М. Д. Баррозу, нинішній і колишній президенти Португалії Жорже Сампайо та Маріу Соариша відповідно. У межах договору між університетами запланована участь у спільних науково-дослідних проектах, проведення спільних конференцій і семінарів, сприяння академічному та неакадемічному обміну науково-педагогічних працівників і студентів.

Університет Грінченка може похвалитися своєю науково-дослідною лабораторією археології, яка активно займається розкопками трипільської культури України і стала ініціатором підписання договору про співпрацю із Фондом досліджень стародавніх цивілізацій у США, директор якого з радістю зголосився підтримати науковців нашого Університету матеріально-технічною базою. НДЛ археології та Фонд досліджень стародавніх цивілізацій домовилися співпрацювати в галузі польових досліджень трипільської цивілізації, здійснювати поглиблене вивчення археологічних артефактів, організовувати спільні виставки. Метою такої діяльності є розширення знань про феномен великих поселень в Україні, посилення міждисциплінарного напряму досліджень трипільської культури й інших сторінок давньої історії України.

Такі важливі договори підтверджують цінність наукових досліджень та визнання української освіти міжнародною академічною спільнотою. Київський університет імені Бориса Грінченка усвідомлює важливість розвитку інтернаціоналізації вищої освіти і науки, і тому безперервно працює у цьому напрямку.

Освіта.ua
07.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів