Порошенко проти скасування стипендій

Президент заявляє, що не підпише бюджет, якщо у ньому буде передбачено скасування стипендій

Порошенко проти скасування стипендій

Президент заявляє, що не підпише Закон «Про державний бюджет», якщо у ньому буде передбачено скасування студентських стипендій. Про це Порошенко сказав під час свого щорічного Послання до Верховної Ради «Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2016 році».

«Я не пропущу бюджет на наступний рік, в якому буде скасування стипендій, скасування державного фінансування навчання на магістратурі та інші експерименти», - наголосив президент України.

Як відомо, Міністерство фінансів пропонувало змінити підхід до виплати стипендій, посилаючись на досвід інших європейських країн, де стипендії не отримують всі студенти.

Освіта.ua
06.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег Грица
так як пропонує мінфін - це "не скасування", а переподіл. закон "Про вищу освіту" прийнятий у 2014 р (75% степ.фонду у вузах і т.д.), а механізм виплати за постановою N 882 КМУ у 2004 р (тут немає тих 75%). на підставі Закону "Про вищу освіту" мають бути зміни у кабмінівську постанову. тому тут треба розділяти мухи і котлети. то що всі кричать не відмінять стипендій, я і так знаю що не відмінять. АЛЕ. стипендії можуть забрати у тих що мають середній бал 4 і віддати соціальним, чи підняти тим у кого все 5 (правда на менші відсотки ніж забрані). варіантів багато. ніхто конкретно не пише, що все залишиться як зараз є. тому закликаю бути уважними!
А може Пан
Порошенко виступить за присвоєння педагогам бакалаврам кваліфікаційних категорій. Люди вам Петро Олексійович вірили. Чому ви не йдете за народом? Спростіть життя.
Юля
Самый момент расплакаться от умиления)))))))))))))))))))))))))))
НАСТЯ
Кожний студент повинен отримувати стипендію. Якщо в тебе за сесію багато трійок- то 333 гривень. якщо вчився на 4 а 5- то 666 гривень, якщо все на 5- то 1000- так можна стимулювати студентів до навчання. Чим краще вчиться, тим більше отримує, а не відміняти її, тоді кожний студент захоче краще вчитися, щоб отримати її у збільшеному розмірі. І відміняти тоді нічого не потрібно.
Anna
Для НАСТЯ: студенты с средним баллом ниже 4 уже давно никакой стипендии не получают
Коментувати