Мінфін пропонує зробити магістратуру платною

Міністерство фінансів запропонувало зробити магістратуру в усіх вузах виключно платною

Мінфін пропонує зробити магістратуру платною

Міністерство фінансів запропонувало Міністерству освіти і науки зробити магістратуру в усіх вузах виключно платною.

Про це, з посиланням на рекомендації Мінфіну Міністерству освіти і науки щодо розподілу витрат і надання кредитів із загального фонду проекту державного бюджету на 2017 рік, повідомляє Lb.ua.

"З метою переходу на систему отримання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" виключно на контрактній формі навчання (за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб), при розрахунку граничних обсягів видатків на освіту на 2017 рік зменшено видатки загального фонду Міністерства культури в обсязі 1 785,5 тис. гривень, Міністерства освіти і науки - 159 687,6 тис. гривень, Міністерства фінансів - 1 699,5 тис. гривень", - йдеться в рекомендаціях.

Рекомендації Міністерства фінансів також передбачають скорочення витрат на стипендії та збільшення навантаження на викладачів з 12 до 14 студентів.

Освіта.ua
02.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Laspi
І російські, і західні університети з радістю візьмуть на навчання кращих випускників бакалаврату. Навіщо взагалі Україні розумні люди. Потрібне бидло безсловесне. А наступним кроком, я так бачу, буде скасування безкоштовної середньої освіти. Навчився читати по складах, рахувати до десяти - доста, вила в руки, гей на панщину.
НАСТЯ
Для Laspi: Тому такі і тупі в нас вимоги, і викладачі не хочуть вчити студентів. Знаю, як пари проходять (то маршрутка запізнилася на 20 хвилин, тому пізніше прийшов на пару, то в нього собаки захворіли, то не прийшов на пару, то він сидить п’є чай на кафедрі та своїми справами займається, а на пару не приходить, то йому потрібно піти на якийсь концерт, а якщо і прийде на пару, то ні одної лекції не прочитає, а починає цілу пару розказувати, які в нього проблеми по домі, або сидить на ноутбуці та пише в цей час курсові та дипломні студентам за гроші І так весь семестр. На симінарах дають задачі, нічого навіть не пояснюють. Тоді як студенти після цього будуть щось знати? А потім роботодавці жаліються, що студенти нічого не знають і нічого не вміють. Чого не можна студента відправити на практику з викладачем (в школи,на підприємства, щоб їх добре там навчили, і викладач щось підкаже, і студент буде знати, а не писати звіт з практики (який зовсім не потрібний), що студент пройшов практик.
Коментувати
есть мнение,
что дупутаты и их приспешники своих детей планируют учить на магистров. Дескать, они будут считаться самыми умными.Вот только непонятно, считаться то они будут. А вот кто думать за них станет? А дети государства будут разбредаться по миру, как это произошло после переворота 17 года. А украинцы после будут собирать крохи информации и кричать на весь мир:"Воооот, это наши соотечественники", забывая о том, почему это наши соотечественники прославляют ДРУГИЕ страны...
Укарина -
лоно для вынашивания талантов миру
Коментувати
VVV
Це порушення Конституції ст. 53: Громадяни мають право БЕЗОПЛАТНО здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі.
Вибачте, але
гіпотеза починає підтверджуватися. Бідним людям дорога до вищої освіти стає закритою. Чи нам уже не потрібна держава. Для чого тоді патріотичного виховання?
-----------------
Для Вибачте, але: како тако патриотрычне выховання.Каки таки патриоты олгирхата. Только дурак будет ждать патриотизма в стране, которой правят воры. ТОлько дурак будет надеятся на то, что жители олигархата будут защищать эту землю. Максимальный выезд за пределы гондора
Коментувати
людина
Люди, а чи не пора розігнати до біса цей захланний мінфін, щоб зберегти залишки того, що колись гордо називалося вищою освітою? А де ж пропозиції мінфіну про те, як не забираючи гроші у студентів, наповнити бюджет? Невже всі ресурси вичерпано й залишилася тільки освіта?
Volodymyr Lysechko
Для людина: нема чого зберігати. Чи мєтодічки 80х років берегти?
007
для Volodymyr Lysechko : Ваше военное образование не дает видно Вам возможности оценить достижения той эпохи, который в, впрочем оценил и весь мир. Я Вас наверно удивлю но человеку из той эпохи и страны , которая называлась СССР, дали даже Нобелевскою премию по такой дисциплине как экономика и это Канторович Леонид Витальевич . А это дорогого стоит, так как Запад резко противопоставлял себя и критиковал ту систему хозяйствования (т.е. читаем ЭКОНОМИКА), которая была принята в Советском Союзе. Вообще нашу науку того периода почему-то принято принижать ( во многом благодаря нашей безграмотности, ведь мы если и специалисты то в узкой области не считая, как мы думаем, воспитания детей и образования вообще, лечения самого себя, той же самой экономики и управления страной (что мы и делаем оставляя такие вот комментарии)). Были и недостатки. Но нам постоянно внушают, какие мы были ущербные и принижают, внушая западную систему ценностей
007
До этого эта система ценностей называлась американской. А то, что данная система ценностей противоречит нашей, разрушает украинскую культуру и значения то не имеет. Этот же Запад и в области науки продвигает своих. И таких фактов море. К примеру кто изобрел первым радио? А. Попов или Гульельмо Маркони или еще кто? Сколько западными (американскими) учеными присвоено и выдано за свои идеи открытия наших советских ученых Вы в курсе? Даже в кибернетике наш академик Глушков, опередил Стива Джобса и Стива Возняка с их пользовательскими интерфейсами. Но наше Советское руководство увидело в этом угрозу самому себе и все это свернуло. А IBM, купило нашу ЭВМ использовало для своих разработок. Это лишь единичные факты (заметьте не домыслы на которых подменяется истина) Та что лучше не трогать то в чем мы с вами не специалисты.
Коментувати
Михаил
Тобто держава вирішила позбавитися взагалі від розумних людей. Без стипендій, без державних магістрів. І куди прийдемо- всі розумні діти це діти депутатів, можновлабидло, бо іх батт оплатять навчання на заході, а всі решту бидло. А я лауреат державноі преміі украіни, що закінчив сільську школу і вважаю таку політику геноцидом- чому і перші і другі москалі нищили інтелігенцію? Задумайтесь.
Михайло Чиж
А на собі міністри (чи депутати) нічого не хочуть зекономити? Все шукають і шукають в кого-б ще що забрати чи скоротити. Ой, доскорочуєтесь, терпець - він не резиновий....
магистр,
узнав, что П О М О Щ Н И К столяра получает 4000 гривен, подумал о том, не лучше ли пойти работать, а не претендовать на научные исследования в будущем.
007
Для магистр,: Вот знаком я с одними родителями бывшего студента, которые рассказали, что их чаду после окончания физмата педина была предложена работа помощника слесаря. Так что для этого сначала надо ВУЗ оказывается закончить, а чтобы стать слесарем ПТУ.
Коментувати
Калина
Суми приблизно такі, як середньостатистичний міністр витрачає на відпустку зі шльондрами, яхтами і бухлом.
Nedolya
Пропоную зробити посади в Міністерстві фінансів безоплатними (на громадських засадах), тоді можна буде і до питання магістратури повернутися.
Настя
Ніяк не нажеруться, бидло-депутати. Скільки не крадуть, все їм мало, мало да мало. Хочуть студентський майдан-буде їм ще один майдан. Нація із-за цих політиків тупішає, бо вони відволікають нас зовсім іншими проблемами (у порошенка це АТО-замість того, щоб збудувати економіку, він тільки розказує про Росію та АТО, замість того, щоб піднімати нашу економіку).Успіхи нашої влади- закриття лікарень, сільських шкіл, скорочення робочих місць, закриття підприємств,знищення виплат стипендії, підвищення цін на газ, підвищення цін на тепло, підвищення цін на воду, зменшення заробітної плати, підвищення цін на продукти харчування, підвищення цін на фармацефтичні вироби, підвищення кількість податків та погіршення життя людей-ОСЬ ДЕ СОВКОВІСТЬ НАШОЇ ВЛАДИ, а не те, що студенти отримають стипендію потрохи, якісь додаткові виплати,які хочуть відібрати наші депутати в людей. ОСЬ ЦИМИ ПРОБЛЕМАМИ ТРЕБА ЗАЙНЯТИСЯ ВЛАДІ, а не розказувати кожний день, що коїться в Росії та Донецьку.
Тони
Только "збільшення навантаження на викладачів з 12 до 14 студентів" , где увелечение их оплаты???
людина
Для Тони: У Медведєва навчились: хочеш заробляти. шановний викладачу,- іди в бізнес. А зарплати піднімати можна тільки депутатам, причому без збільшення кількості виборців на одного слугу народу.
Коментувати