23 липня відбудеться перше ЗНО у магістратуру

МОН запроваджує вступ до магістратури на спеціальність «Право» по технології ЗНО

23 липня відбудеться перше ЗНО у магістратуру

В цьому році Міністерство освіти і науки вперше запроваджує експеримент із вступу до магістратури на спеціальність «Право» по технології ЗНО. За словами першого заступника міністра освіти Інни Совсун, участь в єдиному тесті, який пройде 23 липня, візьмуть 1 тис. 878 абітурієнтів.

В експерименті беруть участь дев’ять вітчизняних вищих навчальних закладів.

При вступі на магістратуру діє загальне правило, абітурієнт, який бере участь в експерименті, також матиме можливість подати до 15 заяв на 5 спеціальностей.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що від абітурієнтів, які беруть участь в експерименті та вступають до магістратури на спеціальність «Право» зареєстровано більше 3 тис. заяв.

Інна Совсун також зазначила, що у майбутньому планується поширити досвід проведення єдиного тесту з «Права» на більшу кількість університетів та програм.

«Вступ до магістратури – одне із чутливих питань, а завдяки єдиному тесту цей процес буде прозорим», - додала перший заступник міністра.

Іспит на магістратуру за спеціальністю «Право» складатиметься з блоків – «Право» і «Англійська мова». Тест з права містить блок з юридичних дисциплін та загальних правничих компетентностей. Тест з англійської мови можуть не складати ті вступники, які вивчали іншу іноземні мову під час навчання на бакалавраті і не виявили бажання складати англійську мову в порядку експерименту. Ці вступники складають іноземну мову у ВНЗ.

Освіта.ua
21.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів