Навчайтеся і розвивайтеся разом з ПУЕТ
PR

ПУЕТ надає своїм студентам і можливість навчатися в кращих університетах Європи і США

Навчайтеся і розвивайтеся разом з ПУЕТ

Молодість — це той час, коли людина приймає рішення, які визначають практично все її подальше життя. Тому надзвичайно важливо зустріти на цьому шляху правильних і мудрих вчителів і наставників. Однозначно можна стверджувати, що неабияк пощастило тим молодим людям, котрі зробили мудрий вибір і пов’язали свої студентські роки з Полтавським університетом економіки і торгівлі. Цей авторитетний не лише в Україні вищий навчальний заклад з піввіковою історією і досвідом, очолюваний ректором Олексієм Нестулею, має неперевершений професорсько-викладацький склад і сучасну навчальну базу, яка постійно вдосконалюється і розширюється.

Нині ПУЕТ співпрацює з 31 країною світу, надаючи своїм студентам і випускникам можливість навчатися в кращих вищих навчальних закладах Європи і США, проходити практику і отримувати роботу в академіях, університетах та готельно-ресторанних комплексах у Туреччині (зокрема, в мережі готелів «Papillon Group Hotels», «Gloria Hotels», «Calistra Luxury Rеsort» та інших у Белеку), Польщі (Академія готельного бізнесу та громадського харчування в Познані, ресторан «Beverly Hills» у Познані, готельно-ресторанних комплексах «Villa Sandra», «The Wasowo Palace» тощо), престижних готельно-розважальних закладах  Швейцарії, Німеччини, Греції, Кіпра, Болгарії, Бельгії, США, Тунісу, Об’єднаних Арабських Еміратів.

Успішно реалізує ПУЕТ і програми подвійного диплома, коли по закінченні навчання, студент отримує український диплом державного зразка і диплом європейського зразка одного з вишів Німеччини, Латвії, Польщі, Франції, Кіпру.  Результатом реалізації вищеназваних програм є той факт, що вже понад 200 нинішніх і колишніх студентів ПУЕТ продовжують навчання і працюють за кордоном. А відтак, не лише набувають знання, а й вдосконалюють іноземні мови, отримують безцінний досвід роботи за стандартами Європи.

А ще в ПУЕТ навчають втілювати в життя мрії! Уже в студентські роки з можливостями і програмами, які пропонує університет, абсолютно реально побачити світ, заробити гроші на навчання чи навіть на відкриття власної справи.

Міжнародний наукової освітній центр ПУЕТ розробив і подав до національних Еразмус+ офісів країн-членів Європейського союзу 23 програми міжнародної мобільності. Згідно з цими програмами студенти полтавського вишу можуть здійснювати міжнародну кредитну академічну мобільність до університетів Польщі, Туреччини, Румунії, Чехії, Македонії, Угорщини, Італії, Литви за напрямами підготовки «Міжнародна економіка», «Бізнес менеджмент», «Міжнародні відносини», «Туристичний бізнес», «Туристичний менеджмент», «Економіка», «Інформатика», «Туризм».

Кредитна академічна мобільність дає можливість українським студентам отримувати індивідуальні стипендії під час навчання у Європі. Їхній розмір коливається від 750 до 8500 євро на місяць, залежно від країни проживання. У спільних магістерських програмах між українським і європейськими вишами, покриваються й дорожні витрати (від 1000 до 3000 євро на академічний рік) та надаються кошти на облаштування (1000 євро).

У рамках спільної українсько-польської магістерської програми  за спеціальностями «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» студенти мають можливість отримати чудову практичну підготовку в розгалуженій мережі баз стажувань, яку має надійний партнер ПУЕТ — Академія готельного бізнесу та громадського харчування в Познані. За спеціальною програмою ЄС кожен студент з України отримує разову фінансову допомогу в розмірі 1400 євро, а також щомісячну заробітну плату від 500 євро.

Сьогодні люди, котрі звикли будувати своє життя, сподіваючись на власні знання, сили і розум, говорять, що криза — це час можливостей. І в Полтавському університеті економіки і торгівлі цю істину доводять щодня. Чим більше економічна криза накриває Україну, тим більше можливостей вони знаходять для своїх студентів і випускників. Зараз не час скласти руки, а час — навчатися, розвиватися і рухатися вперед! Адже завтрашній день України і світу доведеться творити сьогоднішнім студентам.

Якщо ви молоді і обираєте свою дорогу, вивчіть уважно ті численні і цікаві пропозиції та можливості, які надає Полтавський університет економіки і торгівлі. Скористайтеся для цього інформацією на сайті університету: puet.edu.ua чи завітайте до приймальної комісії. Адже правильно обраний вищий начальний заклад великою мірою визначає якість усього подальшого життя!


 Літня програма стажування Work & Travel USA, Нью-Йорк, США


Літня програма стажування у готельно-
ресторанному комплексі Ріксос Преміум (м. Белек, Туреччина)

Більше про університет

Освіта.ua
29.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів