У ВМУУ завершився курс «Підприємництво»
PR

Завершився експериментальний курс у Вісконсинському міжнародному університеті

У ВМУУ завершився курс «Підприємництво»

Рано чи пізно все добігає кінця. Закінчився черговий навчальний рік, а разом з ним завершився й експериментальний курс «Підприємництво» у Вісконсинському міжнародному Університеті (США) в Україні.

Практичний курс «Підприємництво», що також має назву «Бізнес студії» тривав три семестри – з квітня 2015 року по травень 2016 року, упродовж яких студенти вивчали основи та специфіку ведення бізнесу.

Основною цінністю курсу став ідеально підібраний викладацький склад. Лекції читали запрошені професори, підприємці з Німеччини, Австрії, США, Австралії та інших країн. А це такі діячі як Адальберт Лота, Філіпп Шмідт, Майкл Русс, Морітц Хунцінгер, Хендрік Досс, Аксель Хаас, Елейн Сарао, Патрік Мітчелл, Геро фон Пельчрзім, Дмитро Клиновий, представники Університету Конкордія (штат Вісконсин, США) та Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Маноджа Кумара Бхарті.

Також варто відзначити актуальність тем, розглянутих під час навчання. Багато уваги було приділено безпосередньо бізнесу, але окрім цього – комунікаціям, рекламі, видавничій справі, соціальним медіа, важливим суспільним питанням тощо.

Студенти охоче відвідували лекції, та, що надзвичайно важливо – з неприхованим захопленням ділилися враженнями від курсу у соціальних мережах. Зокрема, такий відгук отримала лекція «Фотомоделювання як маркетинговий хід» Хендріка Досса (Німеччина) - викладача німецького університету, дипломованого дизайнера, керівника dosscom: «Дякую пану Хендріку за цю цікаву лекцію. Він розповів нам багато про те, наскільки  важливе значення композиція має в галузі маркетингу, як це впливає на аудиторію. Це пізнавальна лекція про те, як маркетинг насправді працює. Спасибі WIUU за цю можливість!» (Дмитро Гордійчук).

Надзвичайно цікавою виявилася лекція «Просування бізнесу в соціальних мережах» запрошеного викладача інституту Філіппа Шмідта - генерального директора, засновника KONZEPTBERLIN, керівника персоналу в парламенті Німеччини: «Соціальні мережі є новим аспектом нашого життя. Кожен використовує їх для різних цілей. Але надзвичайно важливо знати, як правильно використовувати їх в бізнес-середовищі. Дякую пану Шмідту за цю захоплюючу лекцію. Сподіваємося побачити вас знову». (Дмитро Бутузов).

Немає сумнівів, що студенти ВМУУ вподобали курс «Підприємництво» та з нетерпінням чекають на новий семестр і нові цікаві відкриття. Такі курси є орієнтованими на формування конкурентоспроможності випускників ВМУУ на ринках України та світу.

Освіта.ua
22.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів