AIESEC проведе молодіжний YouthSpeak Forum

У Києві відбудеться подія, що об’єднає активну молодь, бізнес, державний сектор та лідерів думок

AIESEC проведе молодіжний YouthSpeak Forum

1 квітня у Києві відбудеться YouthSpeak Forum – молодіжний форум, що буде проведений організацією AIESEC. Подія стане платформою для комунікації молодих лідерів, представників влади, роботодавців та лідерів думок, з метою створення середовища для отримання нових можливостей та дієвих висновків. Але основна мета заходу – розробка та втілення соціальних проектів. 

У форумі візьмуть участь 350 молодих активістів та лідерів молодіжних організацій, представники великих компаній, влади та державних структур.

Контент YouthSpeak Forum буде поділений на три частини:

Powerful talks – 5 виступів від лідерів думок із різних сфер. Panel - панельна дискусія представників молоді, корпоративного сектору, влади та ООН, на тему "Актуальні тренди розвитку України сьогодні".

Workshop – тренінги та майстер-класи від компаній на різноманітні тематики з метою розвитку молоді та їх навиків. Networking space - простір для компаній представити себе, розказати про свої можливості для молоді а також про те як вони втілюють соціальну відповідальність.

Action space – об’єднання делегатів у команди та створення YouthSpeak Projects, що мають на меті зробити позитивний вплив на розвиток суспільства в Україні, на основі Цілей Сталого Розвитку ООН. Ideas pitching - представлення проектів команд журі, компанії обирають найкращий проект, а пізніше втілюють його з командою за підтримкою AIESEC.

YouthSpeak Forum є складовою частиною глобального процесу YouthSpeak, що надає молоді шанс бути почутими світом. Інформація про спікерів та розклад буде оголошена пізніше.

Стань учасником цієї визначної події для молоді України!

Дізнавайся більше

Освіта.ua
21.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів