На Волині педагоги погрожують перекрити трасу

Через невиплату зарплат освітяни Волині попереджають про можливість перекриття міжнародної траси

На Волині педагоги погрожують перекрити трасу

Працівники Ковельського професійного ліцею у разі не погашення заборгованості по стипендії учням та заробітної плати працівникам навчального закладу можуть вдатись до перекриття траси міжнародного значення «Київ-Варшава». Відповідне рішення було ухвалено під час зборів колективу ліцею, повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

«Попри те, що Верховна Рада повернула фінансування системи професійно-технічних училищ з державного бюджету, проблема досі так і не вирішена, оскільки закон досі не підписаний президентом. Окрім цього, Мінфін вимагає накласти на цей закон вето», - йдеться у повідомленні інформаційного агентства, з посиланням на ковельських освітян.

Як відомо, 4 лютого парламентом було внесено зміни до Бюджетного кодексу, згідно з якими фінансування закладів ПТО здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам.

До сьогоднішнього дня зміни до законодавства так і не підписані президентом.

Освіта.ua
25.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
оксана
де стипендія за лютий? як пояснюють , Мінфін не підписує який то документ, а дітям як жить, мій син студент, я одинока мати та щей вчителька з мізерною зарплатнею, мій син на бюджеті. заробила дитина вчиться відмінно, а у ряд наживається ГАДИИИИИИИИИИИИИИ
Голосzнароду
Вони що думають, що дальнобойщики їм зарплату стануть платити? Омг... Вони просто перестануть вести бізнес в Україні, що призведе до зменшення надходження валюти в країну, а значить і до її здорожчання. Страйкувати треба не на трасі, а перед міськно, райно, облно і всяке гоАААвно.
та ПЕРЕКРИВАТИ ТРЕБА,
і вже давно-------------------------------------------------------------------