МОН: оцінювання з фізкультури в ВНЗ є обов’язковим

Проведення оцінювання стане головним показником контролю за станом фізичного розвитку населення

МОН: оцінювання з фізкультури в ВНЗ є обов’язковим

У Міністерстві освіти і науки наголошують, що здійснення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської та студентської молоді в навчальних закладах є обов’язковим. Про це йдеться у відповідному листі відомства до керівників вищих навчальних закладів.

У міністерстві зазначають, що таке оцінювання має здійснюватись відповідно до урядової постанови №1045 від 09 грудня 2015 року, якою визначено механізм проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України.

«Починаючи з 2017 року проведення щорічного оцінювання повинно стати головним показником системи контролю за станом фізичного розвитку та здоров’я населення України», - наголошують у МОН.

У зв’язку з цим, у Міносвіти просять врахувати зазначену інформацію при розробці та затвердженні робочих навчальних планів на 2016/17 навчальний рік.

Освіта.ua
24.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
ДАЙОШ ГТО!!!!!!!!!!!! Залишилось змусити ходити одностроєм.... і з піснею.....
Капаліка
Це по нашому, щоб заохотити треба примусити здати іспит. Пропоную для більш ефективної декомунізації запровадити оцінювання усього населення з історії ВКП(б). Повне, якісне і безкоштовне медобстеження перед оцінюванням буде забезпечуватись? А для початку, пропоную у прямому ефірі провести обов’язкове оцінювання з фізвиховання усього складу Міноборони разом з верховним головнокомандувачем і головою РНБО. При чому у комісію взяти учасників АТО і волонтерів, як і запропоновано...
забаблопродакшш
А претенденти на роботу в міністерстві освіти повинні задавати нормативи.
Тетяна
До поки не буде на підсвідомості у наших людей, зокрема у молоді, що займатися фізичною культурою потрібно обов"язково, адже від цього залежить і здоров"я людини і її довголіття - такі заходи, як оцінювання мають бути обов"язковими. По іншому нашу людину не можна заставити займатися фізичними вправами - "Пока гром не грянет - мужик не перекрестится".
Педагог
Для Тетяна: А давайте заставимо кожну людину стати щасливою і за це виставляти оцінки. Навчається студент за напрямом "Інформатика", а тут бац! нема червоного диплома, бо не здав фізкультуру. До норми не дотягнув...
Вчитель фізичної культури
Шановний Педагог! По-перше не фізкультура. а фізична культура, не фізрук, а вчитель фізичної культури, тощо... Що стосується напрямку "Інформатика" то нетреба з молоду пропагувати ожиріння з усима похідними... Противників пропозиції щодо оцінки рівня фізичного розвитку автоматично слід вважати зрадником України тому-що вони не турбуються про здоров’я нації, а діють в інтересах ворожих держав!
Педагог
Вчитель фізичної культури явно боїться втратити роботу, напирає на патріотизм. На здав норм ГПО - в тюрму! Ворог держави! ))). А Ви, шановний, ніколи не проводили заняття в аудиторії, після пого, як студенти прийшли з, так званої, "фізичної культури"? Для занять фізичною культурою у кожному ВНЗ є спортивні секції, які працюють в позаурочний час і всі бажаючі можуть займатися фізичною культурою, а хто не хоче, то ніяка обов’язковість їх не заставить!
Коментувати
Олег Загородній
Фізкультуру в університетах не варто оцінювати - це просто зайве. Студенти часто спеціалізуються на певних видах спорту, важкоатлету під вагою під 100 кг важко буде здавати нормативи з стрибків у довжину чи бігу на 100 метрів, так само, як і бігуна змусити присідати із штангою вагою так кілограмів 150. Більше годин на спеціалізовані дисципліни, іноземні мови, більше практичних занять - ось це пріоритет зараз, а не хто краще стрибає чи підтягується, це вже суто особисті питання.
Sergiy
А де атономія ВУЗів. Добре щоб ще ввели обовязковий курс історіїї ВКПб. Міністри якщо людина ненавчена в школі до фізкультури то у ВУЗі це той який дає хабар. Студент повинет вивчати професію, а спортом займатись і вільний час. Чи може немає куди пристроїти дармоїдів.
Олександр
Стосовно школи - нехай буде. Але в університетах я взагалі не сприймаю фізкультуру. Ще й оцінювання за це.... / У ВНЗ більшість студентів не ходять на фізкультуру(хоча у вільний час відвідують спортзали і т.д.). Ця "принудиловка" - неправильно.
Саша
Для Олександр: краще б більше занять іноземної мови зробили.
олена
Для Саша:
Вадим Мендерецкий
Для Саша: А чому б іноземною мовою не займатись за бажанням у вільний час? А в аудиторний час займатись фаховою підготовкою, так як це роблять у Європейських ВНЗ...
Коментувати