Студенти ВМУУ пройшли практику у Німеччині
PR

Вісконсинський міжнародний університет (США) впроваджує нові бізнес-курси для студентів

Студенти ВМУУ пройшли практику у Німеччині

Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні продовжує впроваджувати в навчальний процес нові унікальні бізнес-курси, що сприяють інтелектуальному розвитку молоді та дозволяють студентам переймати практичні навички ведення підприємницької діяльності у кращих бізнесменів світу. Цього разу мова йде про започаткування практичного курсу «Фінансові послуги», що організований компанією OVB Holding AG (Кельн, Німеччина).

На сьогоднішній день компанія OVB представлена в 14 країнах Європи і, таким чином, є єдиним постачальником фінансових послуг, який діє по всій Європі. Головна особливість OVB — багаторічний високоякісний комплексний фінансовий консалтинг, орієнтований на індивідуальні потреби, побажання та цілі клієнтів.

Співпраця ВМУУ з OVB у сфері освіти, наукових досліджень і маркетингу стала можливою після підписання угоди про співробітництво 16 вересня 2015 року. В рамках стратегічного партнерства вже у листопаді 2015 року було запроваджено курс «Фінансові послуги» для студентів III курсу, який підготували і викладають представники українського філіалу OVB.

Крім цього, співробітництво університету з OVB Holding AG також надає студентам ВМУУ можливість стажування в Україні та інших європейських філіях OVB. Деякі студенти вже встигли отримати власний досвід - пройти практику в головному офісі компанії в Німеччині, а також в київському офісі.

Студентки третього курсу Морозова Юлія, Бондаренко Катя, Наддур Катрін поділилися враженнями від практики в OVB Holding AG (Кельн, Німеччина).

«Ми провели три дні у фінансовій компанії OVB працюючи над проектом. Для нас, як для майже випускників університету, відчувати себе працівником такої великої компанії, кожен день спілкуючись з топ-менеджментом було надзвичайно приємно. Ми вважаємо, що наша праця була ефективною та корисною. Бажаємо всім студентам та абітурієнтам хапатися за всі можливості, які ви тільки бачите, або про які ви десь почули. Адже такі можливості можуть відкривати для вас зовсім нові горизонти!», - діляться своїми враженнями від практики в OVB Holding AG студентки третього курсу університету Юлія Морозова, Катя Бондаренко та Катрін Наддур.

9 лютого 2016 року студенти III курсу представили на розсуд комісії власні бізнес-плани, продемонструвавши таким чином навички, отримані у ході курсу. На захисті проектів були присутні представники «ОВБ Алфінанц Україна» на чолі з директором Дмитром Маликом.

У Вісконсинському міжнародному університеті (США) в Україні зазначають, що це лише перший крок у вихованні фінансової грамотності студентів навчального закладу в рамках курсу «Фінансові послуги». Зокрема, попереду – нові лекції та проекти від представників компанії OVB та двотижневе літнє стажування в головному офісі в Німеччині.

Освіта.ua
17.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів