Освітні виставки: "World Edu" та "Інноватика в освіті"
PR

20-22 жовтня 2015 року у Києві відбудуться виставки "Інноватика в сучасній освіті" та "World Edu"

Освітні виставки: "World Edu" та "Інноватика в освіті"

20-22 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться Сьома міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" та Друга міжнародна виставка закордонних навчальних закладів "World Edu".

У виставці візьмуть участь 578 національних вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної педагогічної освіти, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та освітні програми, а також заклади освіти та освітні агенції Канади, США, Великої Британії, Польщі, Словаччини, Чехії, Франції та інших країн.

74 провідні вищі навчальні заклади України ознайомлять випускників шкіл і майбутніх абітурієнтів із напрямами підготовки, програмами навчання, розкажуть про перспективи сучасних професій, особливості підготовчих курсів та умови вступу до своїх навчальних закладів у 2016 році, програми обміну, презентуватимуть інноваційну діяльність закладів освіти, досвід співпраці з закордонними навчальними закладами, дослідницькими центрами.

Зокрема, у виставці братимуть участь Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Національний технічний університет «ХПІ», Національний університет «Львівська політехніка», Національний авіаційний університет, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого та багато інших закладів освіти.

20 закордонних навчальних закладів та освітніх агенцій пропонуватимуть навчання за кордоном. Вперше в межах виставки представники навчальних закладів Канади, США та Великої Британії нададуть індивідуальні консультації щодо вступу до навчальних закладів, переваг навчання в тій чи іншій країні, особливостей освітньої системи та отримання грантів на навчання.

Учням будуть представлені сертифікати на отримання стипендій за академічну успішність та високий бал іспиту з іноземної мови закордонними навчальними закладами.

Спілка Поляків міста Києва, освітня агенція «ПОСВІТА», Центр іноземної освіти «Освіта Маркет» та OsvitaPoland запропонують можливість безкоштовного навчання в гімназіях, ліцеях і технікумах Польщі та представять пропозиції навчання у провідних польських ВНЗ.

Досвід запровадження освітніх, виховних та виробничих новацій в діяльність навчальних закладів профтехосвіти презентуватимуть представники 98 професійно-технічних навчальних закладів.

Виставка також представить виробників сучасних засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів, які демонструватимуть на експозиціях електронне обладнання, ІКТ-рішення, програмне забезпечення, макети та обладнання для кабінетів хімії, фізики, біології, нові технології та рішення для підвищення якості навчання.

Крім того, програмою виставки передбачено проведення конференцій, семінарів, презентацій, під час яких відбудеться обмін досвідом між педагогами та науковцями різних держав, будуть запропоновані програми навчання в Україні та за кордоном, організовані майстер-класи та лотереї для відвідувачів.

Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») 20-21 жовтня 2015 року (з 10.00 до 18.00) та 22 жовтня 2015 року з 10.00 до 16.00. Вхід вільний.

Реєстрація на виставку на офіційному сайті за посиланням.

Оргкомітет: +38 (044) 498-42-04, 498-42-05, +38 (067) 656-51-89
E-mail: expo@vsvit.com.ua

Освіта.ua
09.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів