СумДУ отримав акредитацію на заліки АССА
PR

Випускники Сумського державного університету отримають автоматичні заліки на чотири іспити АССА

СумДУ отримав акредитацію на заліки АССА

Бакалаврська та магістерська програми по спеціальності «Фінанси і кредит» Факультету економіки та менеджменту Сумського державного університету отримали статус навчальних програм акредитованих на заліки іспитів Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів — АССА.

Цей статус був наданий після проведення відповідної процедури акредитації програм вищих навчальних закладів у АССА. Практика акредитації університетських програм на заліки кваліфікації АССА у багатьох країнах світу є досить поширеною та дуже затребуваною серед студентів. Сумський державний університет є одним із перших вищих навчальних закладів України, який досяг такого значного успіху на цьому шляху.

Акредитація АССА по заліках нової Бакалаврської програми «Фінанси і кредит» з обраною опцією навчання по дисципліні «Управління ефективністю» дає право отримувати заліки на чотири іспити АССА: F1 – Роль бухгалтера у бізнес-середовищі, F2 – Управлінський облік, F3 – Фінансовий облік, F5 – Підготовка звітності для управління (управляння ефективністю)

Акредитація магістерської програми «Фінанси і кредит» зі спеціалізацією «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу» додатково дає право отримувати заліки також по іспитах F6 — Оподаткування та F7 —Фінансова звітність.

В результаті студенти Сумського державного університету, які навчаються за цими акредитованими АССА програмами, вже зараз мають значні переваги для отримання міжнародної професійної кваліфікації, що визнається в 180 країнах світу.

Костянтин Ілляшенко, заступник завідувача кафедри Фінансів і кредиту з міжнародних питань, зазначає: «СумДУ, як один із провідних класичних університетів України, завжди приділяв багато уваги якості освітніх послуг, які отримують наші студенти. Високий рівень теоретичної та практичної підготовки наших випускників-фінансистів є запорукою успішного їх працевлаштування та фахового зростання в майбутньому. Разом із тим хочу зазначити, що саме співпраця із такими всесвітньо визнаними професійними об’єднаннями, як АССА дозволяє нам говорити про дійсно європейську якість фінансової освіти від СумДУ за акредитованими програмами, що відкриває перед майбутніми фінансистами насправді унікальні можливості, які не може на сьогоднішній день запропонувати своїм студентам жодний ВНЗ України».

«Особисто я вважаю, що саме співпраця з АССА забезпечує для нас вдале поєднання переваг класичної академічної школи підготовки майбутніх фінансистів із безцінними і так необхідними для вдалого працевлаштування наших випускників досвідом практичної роботи, вміннями та навичками», — підкреслив Костянтин Ілляшенко.

Додаткові заліки на іспити АССА надають випускникам акредитованих програм ряд переваг. Перш за все, студенти мають можливість використати знання отримані в ході навчання за акредитованою програмою для одночасного наближення до членства в АССА. Акредитація освітніх програм СумДУ з боку АССА наближує та прискорює професійну сертифікацію майбутнього фінансиста з отриманням кваліфікації АССА паралельно із навчанням у СумДУ.

Крім того, це надає унікальну для студентів України можливість отримати дипломи британських університетів Оксфорд Брукс (Oxford Brookes University) або Лондонського університету (University of London), оскільки АССА має певні спільні дипломні програми з цими навчальними закладами.

Отримання зазначених дипломів цілком можливе на підставі заліків АССА по акредитованій програмі та виконанні додаткової програми навчання без виїзду за кордон. Така програма цілком може бути виконана студентами дистанційно за допомогою викладачів в СумДУ. Зазначені можливості є унікальними для досягнення самих амбітних цілей у сфері фінансів, аудиту та бухгалтерського обліку представниками української талановитої молоді.

Наталія Вовчук, голова представництва АССА в Україні, Білорусі та державах Кавказу, зазначає, що Сумський державний університет став першим державним вищим навчальним закладом, який отримав акредитацію АССА в Україні.

«Для нас це знакова подія, яка відкриває нову еру співпраці із закладами освіти. В контексті євроінтеграційних процесів в нашій державі, зокрема в сфері освіти, навчальні програми АССА можуть стати кращою практикою та високим стандартом, що несе в собі міжнародне визнання та працевлаштування випускників», — підкреслила голова представництва АССА.

АССА (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів) – це всесвітнє об’єднання професійних бухгалтерів. Вона надає необхідну в бізнесі кваліфікацію наполегливим, здібним та амбіційним людям у всьому світі, які прагнуть мати перспективну роботу в сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту.

Освіта.ua
05.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
LOAN OFFER
Ми пропонуємо кредит на людей, які потребують кредит, ця компанія є законним компанія, які пропонують кредит на людину, які потребують кредит від законного Авторитетні лихваря, ця компанія пропонує кредит за ціною ставка 2%, так що якщо вам потрібно кредит повернутися до нас з нашої заявки E-mail: Latishaloancompany@gmail.com Застосування позики Форма ім’я: Адреса: Розмір позики: Тривалість позики: Національність: Країна: стан: ЗІП код: Стать: вік: Сімейний стан: Телефон: Мобільний телефон: стосовно від Г-жа Latisha