ПУЕТ: Разом до професійної досконалості
PR

Полтавський університет економіки і торгівлі відкрив консалтингові та юридичні центри для студентів

ПУЕТ: Разом до професійної досконалості

4 вересня 2015 року, у рамках відзначення Дня підприємця, Полтавський університет економіки і торгівлі, за підтримки торгово-розважального центру «Київ», запровадив новий проект, в рамках якого у Полтаві відбулось урочисте відкриття Навчально-юридичного центру «Правова СТУДІЯ», Консалтингового центру «Імпульс» та Медіа-консультативного відділу з питань захисту прав споживачів.

Навчально-юридичний центр «Правова СТУДІЯ» створений з метою надання безоплатних юридичних консультацій малозабезпеченим громадянам, зокрема, вимушеним переселенцям.

Консалтинговий центр «Імпульс» проводитиме управлінське консультування, удосконалення системи управління, кадровий консалтинг, психологічний консалтинг, інноваційний консалтинг, бізнес-консалтинг та маркетинговий консалтинг.

Медіа-консультативний відділ з питань захисту прав споживачів проводитиме консультації споживачів, підприємців та представників торговельних і виробничих підприємств, а також сфери побутового обслуговування із проблем, що виникають під час продажу товарів, їх експлуатації та догляду за ними, надання побутових послуг.

Новий проект передбачає, що студенти Полтавського університету економіки і торгівлі, навчаючись у виші, матимуть можливість набратись безцінного досвіду на практиці в навчально-юридичному центрі «Правова СТУДіЯ», консалтинговому центрі «Імпульс» та Медіа-консультативному відділі з питань захисту прав споживачів.

Проект такого масштабу є першим та єдиним не лише у Полтаві та Полтавській області, а й в усій Україні.

Полтавський університет економіки і торгівлі – це вищий навчальний заклад із широкою мережею міжнародних контактів та стійким авторитетом у вітчизняній і зарубіжній науково-економічній сфері, осередок якісної підготовки висококваліфікованих фахівців.

Готує фахівців за напрямами підготовки: «Документознавство та інформаційна діяльність», «Правознавство», «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства», «Управління персоналом та економіка праці», «Маркетинг», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Товарознавство і торговельне підприємництво», «Менеджмент», «Інформатика», «Біотехнологія», «Харчові технології та інженерія», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Філологія». Університет має ІV рівень акредитації, входить до десятки кращих економічних вищих навчальних закладів України.

Освіта.ua
17.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів