6 українських вишів отримали грант Жана Моне Еразмус+

8 проектів з 261 реалізуватимуться за участі українських університетів та асоціацій

6 українських вишів отримали грант Жана Моне Еразмус+

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2015 року за напрямом Жан Моне в рамках програми Еразмус+. До фінансування рекомендовано 261 проект, з них 8 проектів реалізуватимуться за участі українських університетів та асоціацій. Про це повідомляється на сайті МОН.

Серед переможців цього року шість українських університетів: Глухівський національний педагогічний університет імені О. Довженка, Київський національний торговельно-економічний університет, Національна металургійна академія України, Одеський національний економічний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка та дві асоціації: Українська бібліотечна асоціація та Українська асоціація європейських студій, яка має досвід участі у попередній програмі Жан Моне. Інші переможці конкурсу 2015 року отримали грант Жана Моне вперше.

Інформацію про проекти та переможців 2015 року можна знайти на сайті Національного Еразмус+ в Україні; повний список проектів Жана Моне, рекомендованих до фінансування за результатами конкурсу 2015 року, знаходиться на сайті ЕАСЕА.

Програма Європейського Союзу Жан Моне існувала з 1989 по 2013 рік; у 2014 році вона була трансформована у напрям Жана Моне Програми Еразмус+. У 2014 році програмою було профінансовано 10 проектів за участі України.

Конкурси проектів Жан Моне відбуваються щорічно і мають на меті поширення європейських цінностей та ідей Об’єднаної Європи, стимулювання до вивчення євроінтеграційних процесів, їх обговорення із науково-експертними та фаховими спільнотами, громадянським суспільством.

Програма Європейського Союзу Еразмус+, що покликана сприяти розвитку освіти, професійної підготовки, молоді та спорту розрахована на 2014 – 2020 рр. Вона має три ключових компоненти: мобільність, міжінституційна співпраця та підтримка реформ.

Раніше повідомлялося, що Україна завоювала право реалізації 10 проектів Еразмус+ у напрямку KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти.

Освіта.ua
10.08.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів