Реєструйтесь на Першу економічну літню школу КНЕУ
PR

Літня Школа КНЕУ – це професійні викладачі та цікаві заняття для реалізації нових навичок

Реєструйтесь на Першу економічну літню школу КНЕУ

Літо! А які у вас асоціації з цим словом? Сонце, море, вечірки, пляж, друзі, відпочинок? А якщо спробувати зламати стереотипи і сказати, що можна провести незабутній відпочинок навчаючись?

Не вірите? Разом з компанією IBS Education ваш відпочинок стане розумним. Перша Економічна Літня Школа КНЕУ – тижнева програма вашого літа. Це не просто нудні лекції, а цікаві практичні заняття в провідних економічних галузях, для більшої зручності ми поділили предмети на 2 тижня, тепер ви можете або зареєструватись на один пакет предметів, або ж обрати зразу двотижневий інтенсив та отримати приємний бонус у вигляді 10% знижки.

Програма 29 червня – 3 липня:

Програма 6 – 10 липня:

Літня Школа КНЕУ – це викладачі – спеціалісти, цікаві знання та практичні можливості реалізації нових навичок. Але і це ще не все, кожного дня на вас чекає цікава розважальна програма, яка не залишить нікого байдужим. Ми знаємо про що говоримо, адже маємо досвід успішного проведення подібних заходів (Перша Зимова Економічна Школа, проект Київ – місто майбутнього, та ще багато цікавого). Ми відкриті для кожного з вас, будь ви студентом чи навіть успішним бізнесменом, головне – бажання, а решту ми беремо на себе.

Повна вартість участі у Першій Економічній Літній Школі – 999 грн. Але ми потурбувались і про приємні знижки:

  • Студентам КНЕУ – знижка 10%
  • Акція «Разом веселіше» - приведи друга і отримай знижку 10%
  • Встигни зареєструватися до 15 червня і також гарантовано отримай знижку 10%

Перша Літня Економічна Школа КНЕУ – проект, який єднає всю Україну, це доводять і відгуки наших «зимових» випускників:

Ольга Мельникова (Донецьк): "Зимняя школа объединила всю Украину! 36 часов занятий пролетели незаметно и интересно, благодаря активности всех участников. Мы имели уникальную возможность обменяться знаниями и опытом друг с другом. Ждем новых проектов от IBS!".

Юра Карпюк (Чернівці): "Тиждень був надзвичайно продуктивним і корисним, окрім нових знань та навичок ми отримали також нові знайомства з людьми зі всієї України, після кожного дня занять відпочивали і спілкувались у неформальній обстановці. Організація на найвищому рівні, так само як і створена атмосфера. Дякую організаторам та учасникам!".

Анастасія Волинець (Львів): "Було цікаво та захоплююче провести тиждень не просто слухаючи лекції, а й пізнати таких позитивних людей. Надзвичайно сподобались старости, які вміло знаходили з кожним спільну мову. Дуже сумую за всіма, за атмосферою, яка там утворилась".

Сподіваємось, що саме ви станете цьогорічним випускником Літньої Економічної Школи КНЕУ, отримавши сертифікат від IBS Education та кращого економічного університету – Київського національного економічного університету.

Освіта.ua
11.06.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів