У МОН відбулося засідання атестаційної колегії

Атестаційна колегія МОН присвоїла звання професора 223 науковим та науково-педагогічним працівникам

У МОН відбулося засідання атестаційної колегії

28 квітня відбулося засідання атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

На розгляд атестаційної колегії були винесені питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого наукового співробітника, присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук, функціонування спеціалізованих вчених рад, питання відкриття аспірантури та докторантури у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах, питання створення апеляційних комісій, включення наукових видань до Переліку наукових фахових видань України.

За результатами засідання, вчене звання професора було присвоєно 223 науковим та науково-педагогічним працівникам, звання доцента – 759, старшого наукового співробітника – 95.

Науковий ступінь доктора наук присуджено – 154 здобувачам, кандидата наук – 991, доктора філософії (PhD) – 9.

трьом здобувачам було відмовлено у присвоєнні вченого звання. Також скасовано рішення про присвоєння наукового ступеня 7 здобувачам, відмовлено у нострифікації диплому про присудження наукових ступенів – 2 здобувачам.

Освіта.ua
28.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Универ
А где можно просмотреть приказ о присвоениях ученых званий? Старый сайт не обновляется, на новом не понятно где искать информацию?
ярослав
правила
Коментувати
Міністеріус
Чи інформація секретна? Чому АК діє так не публічно? Де детальна інформація, кому дали, кого пальчиком посварили, кому відмовили і за що? Так ВАК не працював, він у Бюлетні вс детально подавав.
Олекса Позняк
Квит дружбанов пакует в проффффесссссоры.Зарплата+пенсия наукова. Ребята а где украинский айфон?А рейтинги украинских университетов первые сзади.Квыт хватит псевдонауковцев тысячами штамповать. Почему экономия только на учителях?
Мама
Краще б всі ці доценти пройшли ЗНО 2015 з української мови та літератури з пороговим балом склав / не склав.