У Києві відбудеться українсько-німецький освітній форум

6-7 березня в Києві відбудеться форум "Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики"

У Києві відбудеться українсько-німецький освітній форум

Міністерство освіти і науки України спільно з Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень ФРН 6-7 березня 2015 року проводить Українсько-німецький форум "Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики" на базі Київського національного університету ім. Шевченка. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Метою заходу є налагодження тісного співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень ФРН (BMBF), між Спілкою ректорів України та HRK (German Rector's Conference), між вищими навчальними закладами України та університетами ФРН з приводу освітянських програм, наукових досліджень та інновацій в університетах, налагодження академічної мобільності студентів, викладачів, науковців.

Під час форуму планується обговорення таких питань, як забезпечення якості освіти, розвиток та комерціалізації наукових досліджень у ВНЗ, інтернаціоналізація вищої освіти, розвиток академічної мобільності для студентів та науковців.

Початок проведення форуму 6 березня о 9-00 за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Додаткову інформацію та форму для реєстрації можна отримати за таким посиланням: http://science.univ.kiev.ua/forumda/

Освіта.ua
04.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів