ВНЗ мають розробити нові положення про екзаменаційні комісії

Виші мають затвердити нові положення про екзаменаційну комісію та про організацію освітнього процесу

ВНЗ мають розробити нові положення про екзаменаційні комісії

Міністерство освіти і науки звертає увагу керівників вищих навчальних закладів на необхідності невідкладного розроблення і затвердження положення про екзаменаційну комісію відповідно до нового Закону "Про вищу освіту". Про це йдеться у листі освітнього відомства до керівників вищих навчальних закладів.

У Міносвіти нагадують, що відповідно до нового закону "Про вищу освіту" атестація осіб, які здобувають ступінь бакалавра чи магістра має здійснюватися екзаменаційною комісією відповідно до положення про екзаменаційну комісію, затвердженого вченою радою вищого навчального закладу.

"У зв’язку з цим, просимо відповідальних осіб вищих навчальних закладів невідкладно забезпечити розроблення і затвердження положення про екзаменаційну комісію відповідно до Закону України "Про вищу освіту", - йдеться у листі МОН.

Крім цього, з метою організації у вищих навчальних закладах освітнього процесу відповідно до законодавства та керуючись частиною другою статті 47 зазначеного Закону, у Міністерстві освіти звертають увагу на необхідності затвердження вченою радою вищого навчального закладу положення про організацію освітнього процесу.

Освіта.ua
20.01.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!